ساخت مجتمع مسکونی ویژه کارکنان گمرک استان بوشهر

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته :

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: سه مجتمع 8 واحدی ویژه کارکنان گمرکات استان بوشهر از محل اعتبارات عمرانی گمرک ایران تا پایان سال آینده ساخته می شود.


ساخت مجتمع مسکونی ویژه کارکنان گمرک استان بوشهر

به نقل از خبرنگار طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ، بهنام نوروزی در جریان بازدید از منازل سازمانی کوی بهمنی گمرک بوشهر با بیان اینکه بر طبق برنامه ریزی صورت گرفته سه مجتمع 8 واحدی با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال در گمرک های بوشهر، گناوه و دیر ساخته خواهد شد، افزود: مراحل تشریفات اداری و برگزاری مناقصه این مجتمع های رفاهی مسکونی برگزار شده است و با مشخص شدن پیمانکار وارد فاز اجرایی پروژه ساخت این مجتمع ها خواهیم شد.

وی در خصوص جانمایی این منازل مسکونی اعلام کرد: بعد از بررسی های صورت گرفته در کمیته مسکن این ستاد تصمیم بر این شد که ساخت این مجتمع های مسکونی به گونه ای باشد که عدالت در ساخت این مجتمع ها از شمال تا جنوب استان رعایت شود و گمرکاتی که با کمبود منازل سازمانی روبرو هستند در اولویت قرار گیرند.

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر با اشاره به انتخاب مکان ساخت این مجتمع ها، افزود: گمرک دیر به علت اینکه فاقد منازل سازمانی بود و همچنین گمرک بوشهر و گناوه به لحاظ اینکه بخش زیاد ای از همکاران در این دو گمرک حضور داشته و نیاز مبرم به منازل سازمانی دارند، مدنظر قرار گرفتند.

نوروزی یادآور شد: با توجه به شرایط آب و هوایی استان وجود منزل سازمانی مطلوب نقش به سزایی در ایجاد انگیزه همکاران برای حضور در نقاط بد آب و هوا خواهد داشت.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :