اظهارات جنجالی سخنگوی بارسلونا علیه مادرید

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

سخنگوی باشگاه بارسلونا در اظهاراتی جنجالی و کم سابقه مدعی شد ماجرای هدیه های باشگاه رئال مادرید مخصوص داوران و ناظر بازی با ویارئال صحت دارد.


خبرگزاری فارس: جوسپ ویوس سخنگوی باشگاه بارسلونا در اظهاراتی عجیب و کم سابقه بازی 2 تیم فوتبال رئال مادرید و ویارئال را مایه شرمساری لالیگا عنوان کرد و گفت: ریاست باشگاه ویارئال وقتی از زمین خارج می شد بسته های هدیه مخصوص داوران و ناظر بازی را در اختیار داشت که آرم باشگاه رئال مادرید روی آنها قابل رویت بود. این هدیه ها از کجا آمده بودند؟

وی ادامه داد: خود مادریدی ها بیایند و توضیح بدهند اما من معتقدم این خبر صحت دارد و اسنادی که رویت شده دیگر جای شک و تردیدی برای من باقی نگذاشته است.

ویوس افزود: ما بلد نیستیم مثل بعضی ها به داوران هدیه بدهیم. اصولا هدیه های ما عمده لوکس و زیبا نیست، هدیه های ما محلی هستند و به درد داوران بین المللی ما نمی خورند.

ویوس در بخشی از سخنان خود در حمایت از پیکه، مدافع جنجالی و پرحاشیه بارسلونا گفت: اگر به آزادی بیان معتقد هستیم باید به پیکه هم احترام بگذاریم، پیکه این حرف ها را مقابل دروبین خبرنگاران یا کنار زمین یا در یک تلویزیون دولتی نگفته که مسئول باشد و کمیته داوران او را محروم کند. پیکه در صفحه شخصی خود آزادانه حرف زده و چیزهایی نوشته که البته کاملا با او موافق هستیم.اگر قرار است در صفحات شخصی مجازی هم مراقب دلخوری دیگران باشیم، این را در قالب قانون وارد فوتبال کنید تا ما هم مجبور به اجرای آن باشیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :