اقطعال اکران «کارگر ساده نیازمندیم» در اوایل اردیبهشت ماه یا عید فطر

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : فرهنگی و هنری

نسخه نهایی فیلم منوچهر هادی، با نسخه ارائه شده در جشنواره فجر تفاوتی ندارد و احتمالا این فیلم اوایل اردیبهشت ماه 96 اکران می شود.

احتمال اکران «کارگر ساده نیازمندیم» در اوایل اردیبهشت ماه یا عید فطر


ابراهیم عامریان سرمایه گذار و مجری طرح «کارگر ساده نیازمندیم» در خصوص زمان اکران و تدوین مجدد این اثر به خبرنگارطاها پخش طاها پخش گفت: این فیلم هیچ تغییری نسبت به نسخه جشنواره فیلم فجر نخواهد کرد و فکر می کنم اوایل اردیبهشت یا عید فطر اکران خواهد شد.

وی درباره استقبال مخاطب از این فیلم بیان کرد: مردم بعد از دیدن فیلم در اکران عمومی مبلّغ خوبی در راستای بیشتر دیده شدن و استقبال گسترده خواهند بود. اتفاقی که از دید داوران جشنواره پنهان ماند.

عامریان درباره مناطق قوت «کارگر ساده نیازمندیم» اظهار داشت: تقریبا فیلم را بی نقص می بینم؛ چرا که در همه زمینه ها قوی است و هر گروهی که در ساختش دخیل بودند، درجه یک هستند و زمان و حوصله زیادی را صرف آن کردند.

این مجری طرح با اشاره به مخاطبان «کارگر ساده نیازمندیم» بیان کرد: از هر طیف و در کل عموم مردم فیلم را دوست خواهند داشت؛ بخصوص آذری زبان ها ارتباط خوبی با شخصیت ها و قصه برقرار خواهند کرد.

وی درباره جای خالی فیلم های این چنینی در سینما تصریح کرد: «کارگر ساده نیازمندیم» داستانی ساده اما اجرایی مختلف دارد و فکر می کنم در فضایی که فیلم ها به سمت کمدی و فروش بالا رفتند، جای چنین آثاری در سینمای اجتماعی ما خالی است.

عامریان در خصوص موفقیت جدید «کارگر ساده نیازمندیم» خاطرنشان کرد: معاونت جلوگیری قوه قضاییه هفت فیلم را مورد بررسی قرار داد که از بین این تعداد به سه فیلم در سه رشته طی مراسمی جایزه اهدا کرد که جایزه نویسندگی به پدرام کریمی برای «کارگر ساده نیازمندیم»، تهیه کنندگی به همایون اسعدیان برای «یک روز بخصوص» و کارگردانی به علیرضا داودنژاد برای «فراری» رسید.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :