واکنش باشگاه بارسلونا به اظهارات جنجال آمیز پیکه

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

باشگاه بارسلونا اظهارات جنجالی مدافع میانی این تیم که به تازگی حمله جدیدی به رئالی ها و داوران لالیگا انجام داده است را ابراز عقیده شخصی دانست.


خبرگزاری تسنیم: اظهارات جدید پیکه درباره تفاوت نحوه قضاوت داوران لالیگا در بازی تیم او و بازی های رئال مادرید جنجال ساز شده است. پیکه پس از پیروزی 3 بر 2 رئال در خانه ویارئال که در آن داور یک پنالتی جنجالی به سود کهکشانی ها گرفت، پیامی در توییتر خود گذاشت و در آن تصمیمات داور در صحنه های مشکوک بازی های این فصل بارسلونا را با صحنه هایی مشابه که در بازی های مادریدی ها رخ داده است مقایسه کرد و نوشت که رقیب دیرینه تیمش به لطف اشتباهات داوری توانسته از کاتالان ها در کورس قهرمانی لالیگا سبقت بگیرد.

خوسپ بیبس، سخنگوی باشگاه بارسلونا بعد از شرکت در جلسه مدیران باشگاه، به سؤال خبرنگاران درباره اظهارات اخیر پیکه گفت: باشگاه اعلام کرده است که ما به پیکه احترام می گذاریم چون درک می کنیم که او از حق آزادی بیانش استفاده کرده است. ما تصور نمی کنیم که داشتن چنین طرز تفکری مستوجب مجازات از سوی کمیته انضباطی باشد.

بیبس با اشاره به اتفاقی که در بازی تیم های ویارئال و رئال مادرید رخ داد هم افزود: آیا پنالتی اعلام شده به خاطر برخورد توپ با دست برونو ما را ناراحت کرد؟ البته. این یک اتفاق است اما ما این احساس را نداریم که کسی می خواهد به ما ضربه بزند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :