بهره برداری از چند طرح سلامت محوردر شهرستان کلات

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته :

استاندار خراسان رضوی به منظور بهره برداری از چندین پروژه ی سلامت محور و شرکت در جلسه ی شورای اداری کلات به این شهرستان سفر کرده از کمربندی شهر زاوین بازدید کرد.

بهره برداری از چند طرح سلامت محوردر شهرستان کلات


به نقل از طاها پخش طاها پخش از طاها پخش ، علی رضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در بدو ورود به این شهرستان در حاشبه بازدید از کمربندی شهر زاوین با بیان این که یکی از مزیت های این شهر، گردشگری است؛ بر لزوم عملیاتی شدن طرح گردشگری سد زاوین تاکید کرد.

وی گفت: سد بتونی زاوین، آبشارهای زیبای آن و دشت النگ از جمله جاذبه های این منطقه است که باید با معرفی آن برای جذب بیشتر گردشگران تلاش کنیم.

استاندار خراسان رضوی با حضور در محله ی زاوین علیا ضمن مصاحبه با مردم آن منطقه، بر مزار گلزار شهدا حاضر شد و به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

رشیدیان با اشاره به موقعیت کمربندی شهر زاوین بر ضرورت احداث پل هوایی و زیر گذر برای دسترسی بهتر ساکنان و کاهش مخاطرات تاکید کرد.

بهره برداری از پنج پروژه ی سلامت محور شهرستان کلات

علی رضا رشیدیان در ادامه سفر به کلات، پنج پروژه ی سلامت محور شامل دو مرکز جامع سلامت در روستاهای چنار و تقی آبادرابا اعتباریک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و سه خانه ی بهداشت در روستاهای آبدر، چهچه و چنار با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان به بهره برداری زساند.

بهره برداری از این پروژه ها در راستای اجرای طرح تحول سلامت صورت گرفت و استاندار خراسان رضوی با حضور در روستای چنار مرکز جامع سلامت این روستا را به صورت نمادین افتتاح کرد و به صورت همزمان الباقی مراکز نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :