برای تیمی که پول سفر هم نداشت

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

تیم استقلال خوزستان شب گذشته موفق شد در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا تیم الجزیره را از پیش رو بردارد؛ تیمی که در خانه شکست ناپذیر بود و خط حمله آتشینی دارد.


خبرگزاری مهر: استقلال خوزستان با تکرار پیروزی یک بر صفر آسیایی اش در مقابل الجزیره امارات، ۶ امتیازی شد و به تنهایی در صدر جدول گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت. الآن آبی پوشان خوزستان تنها نماینده کشورمان هم هستند که تاکنون در این مسابقات گل نخورده اند و قفل دروازه شان بر روی حریفان باز نشده است.

آمار حریف آبی پوشان خوزستانی نشان دهنده ارزش بالای کار این تیم در شب دوم مسابقات است. الجزیره که یکی از ثروتمند ترین تیم های حوزه خلیج فارس است، در حالی در این فصل مقتدرانه بر صدر جدول رده بندی لیگ امارات تکیه زده که از ۱۹ بازی انجام داده در این مسابقات ۱۶ پیروزی، ۲ مساوی و تنها یک شکست در کارنامه اش دارد. همچنین این تیم با ۵۳ گل زده یکی از هجومی ترین تیم های کشورهای عربی هم محسوب می شود. ضمن این که الجزیره ای ها در خانه یک آمار فوق العاده دارند و با ۹ پیروزی از ۹ بازی خانگی و تنها ۲ گل خورده در خانه و ۲۷ گل زده، دارای بهترین آمار در این زمینه هستند.

شاگردان سیروس پورموسوی در واقع تیمی را شکست دادند که در خانه اش بی رحم بود و حتی یک امتیاز به هیچ تیمی نداده بود. ضمن این که همین تیم پر قدرت در فاز تهاجمی، پس از آن که در دقیقه یک از استقلال خوزستان گل خورد، در طول نود دقیقه نتوانست این گل را جبران کند.

همه این ها نشان می دهد ارزش کار استقلال خوزستان بسیار بالاتر از آن چیزی است که تصور می شد؛ تیمی که حتی پول سفر به عمان و امارات را نداشت و هنوز هم مشکلات مالی اش پابرجاست.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :