موراتا؛ کارآمدترین مهاجم فصل جاری فوتبال اسپانیا

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : ورزشی

در رده بندی کارآمدترین مهاجمان این فصل فوتبال باشگاهی اسپانیا، مهاجم اسپانیایی رئال مادرید پس از همتای آرژانتینی اش در رده دوم قرار دارد.


خبرگزاری تسنیم: آلوارو موراتا با وجود نیمکت نشینی در اکثر بازی های این فصل رئال مادرید، کارآمدترین مهاجم این فصل کهکشانی ها از حیث به ثمر رساندن بیشترین گل به نسبت زمان حضورش در میدان بوده است.

موراتا که یکشنبه شب گل پیروزی بخش رئال مادرید را در بازی خارج از خانه برابر ویارئال به ثمر رساند، ذخیره طلایی این فصل تیم تحت هدایت زین الدین زیدان و کارآمدترین مهاجم لیگ بعد از لیونل مسی بوده است. موراتا در 8 بازی اخیرش برای رئال مادرید، 7 گل زده و تنها بازیکنی که آماری بهتر دارد مسی است که در 8 بازی اش 8 گل زده است.

از لحاظ میانگین گل در دقایق حضور در میدان هم مسی تنها کسی است که آمار بهتری نسبت به موراتا دارد. مهاجم آرژانتینی بارسلونا در هر 86 دقیقه بازی یک گل زده است و موراتا در هر 92 دقیقه.

موراتا در این فصل حتی از فصل گذشته که در یوونتوس توپ می زد هم آمار بهتری داشته است. او در 1200 دقیقه بازی برابر رئال مادرید 12 گل زده است در حالی که همین تعداد گل را فصل گذشته در 2 هزار و 300 دقیقه بازی به ثمر رساند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :