بیشترین ضمانت نامه های صنایع کوچک در کدام استانها صادر شد؟

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : اقتصادی

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: در یازده ماهه سال 95 استان های گیلان، مازندران ، ایلام، تهران و اصفهان بیشترین ضمانت نامه های مرتبط با صنایع کوچک را دریافت کرده اند.

بیشترین ضمانت نامه های صنایع کوچک در کدام استانها صادر شد؟

به نقل از طاها پخش محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: در این مدت ، در استان گیلان بیش از 110 میلیارد ریال ، استان مازندران بیش از 68 میلیارد ریال و استان ایلام بیش از 57 میلیارد و 500 میلیون ریال ، برای واحدهای صنعتی کوچک ،ضمانت نامه صادر شده است.

وی گفت : همچنین در استان تهران57 میلیارد ریال و استان اصفهان نیز بیش از 55 میلیارد و 500 میلیون ریال انواع ضمانت نامه برای صنایع کوچک صادر شد.

مقیسه تعداد کل ضمانت نامه های صادر شده در یازده ماهه سال جاری را 195 عدد به ارزش بیش از 953 میلیارد ریال اعلام کرد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: بیشترین ارزش ضمانت نامه های صادر شده در این مدت برای طرح های ایجادی به مبلغ 377 میلیارد ریال بوده است.

وی گفت: 346 میلیارد ریال ضمانت نامه برای سرمایه در گردش ، نزدیک به 100 میلیارد ریال ضمانت نامه برای طرح های توسعه ای ، 39 میلیارد ریال برای ضمانت نامه های پیش پرداخت و 23 میلیارد ریال ضمانت نامه حسن انجام تعهدات در یازده ماهه سال 95 صادر شده است.

مقیسه همچنین افزود: بانک صنعت ومعدن با پذیرش 35 ضمانت نامه به ارزش بیش از 276 میلیارد ریال و بانک سینا با 24 ضمانت نامه به ارزش بیش از 223 میلیارد ریال ، بیشترین میزان را از از اول سال 95 تا پایان بهمن ماه به خود اختصاص داده اند.

وی گفت : در یازده ماهه سال جاری، کل ارزش ضمانت نامه های صادر شده و تمدیدی به بیش از هزار و 430 میلیارد ریال رسید که 56 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمای گذاری صنایع کوچک افزود: در این مدت ، به لحاظ تعدادی نیز مجموع ضمانت نامه های صادره و تمدیدی به 293 ضمانت نامه رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 23 در صد افزایش را نشان می دهد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :