«تمام ناتمام» گروه پالت منتشر شد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-10 دسته : فرهنگی و هنری

گروه موسیقی «پالت» در روزهای پایانی سال جاری تازه ترین اثر صوتی خود را به همراه نخستین آلبوم تصویری کنسرتش منتشر کرد.خبرگزاری مهر: گروه موسیقی «پالت» در روزهای پایانی سال جاری تازه ترین اثر صوتی خود را به همراه نخستین آلبوم تصویری کنسرتش منتشر کرد.

«تمام ناتمام» گروه پالت منتشر شد


 گروه «پالت» در روزهای پایانی سال مجموعه ای شامل نخستین کنسرت تصویری گروه و یک آلبوم EP (اثری که تعداد قطعات منتشر شده در آن کمتر از تعداد آثار یک آلبوم است) را با نام «تمام ناتمام» روانه بازار موسیقی کرد.  

اعضای پالت در آلبوم EP پنج تک قطعه ارائه کرده اند که از این میان، دو قطعه به نام های «صدایم کن» و «لیلی جان» برای نخستین بار منتشر می شوند این در حالی است که سه آهنگ دیگر قبلاً در فضای مجازی منتشر شده اند که البته به گفته اعضای گروه، این سه قطعه هم با تنظیم و صدادهی متفاوتی نسبت به نسخه قبلی ارائه شده اند.

 امید نعمتی خواننده گروه «پالت» درباره جزئیات این مجموعه تصویری و صوتی جدید توضیح داد: برای رسیدن به کیفیت مدنظر و ایده آل هایمان در آلبوم سوم گروه، به زمان بیشتری نیاز داشتیم در نتیجه تصمیم گرفتیم تا آن زمان، این مجموعه مختلف را منتشر کنیم تا هم دیدار دوباره ای با مخاطبانمان داشته باشیم و هم این فاصله را کوتاه تر کنیم.

روزبه اسفندارمزسرپرست و نوازنده سازهای بادی پالت هم با بیان اینکه قرار است فضای صوتی آلبوم سوم پالت، حال و هوای قطعات تازه تر این آلبوم EP را در بر داشته باشد، بیان کرد: با آنکه ما همیشه به سازبندی آکوستیک وفادار بوده ایم، قصد داریم در آلبوم سوم رگه هایی از موسیقی الکترونیک وارد کنیم اما به هوادارانمان قول می دهیم از موسیقی الکترونیک هم به شکل پالتی در آثارمان استفاده کنیم و همچنان استخوان بندی آکوستیک را در کارهایمان حفظ کنیم. در واقع به فضای الکترونیک به عنوان راهکاری نگاه می کنیم که می تواند دست ما را برای تنوع و انعطاف پذیری صوتی بیشتر باز نگه دارد.

آلبوم تصویری «تمام ناتمام» هم شامل ویدیوی اجرای زنده تعدادی از محبوب ترین آهنگ های گروه پالت است که به همراه تصاویر جذابی از پشت صحنه و روند تهیه و تولید این پروژه و نیز تصویر های خاطره انگیزی از پنج سال فعالیت آن ها ارائه شده است.

 این مجموعه صوتی و تصویری به تهیه کنندگی احسان رسول اف از سوی نشر «نوفه» منتشر و از امروز توسط پخش «هنر اول» در دو نسخه بوکلت (فروشگاهی) و ولت (مویرگی) در سراسر ایران به طور همزمان توزیع می شود. این در حالی است که نسخه دیجیتال اثر همزمان از سامانه «ریتمو» برای مخاطبان قابل دریافت است.

گروه موسیقی «پالت» همانند نوروز سال گذشته بعد از اخذ مجوزهای لازم کنسرتی را اوایل فرودین ماه امسال در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می کند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :