قبیله ترسناک آدم خواران هندی +عکس

تاریخ انتشار پست : 1396-3-15 دسته : بین الملل
قبیله ترسناک آدم خواران هندی +عکس

افراد قبیله ترسناک آدم خواران در منطقه‌ای از شهر واراناسی هند، جایی که این قبیله این آدم خوار زندگی میکنند ساکنند

عکاس ایتالیایی کریستیانو اوستینلی، از قبیله آگوری (آدم خواران) در شهر واراناسی هندوستان دیدار کرد. این قبیله شامل راهبانی است که مراسم عجیب و قریب از قبیل خوردن مدفوع و گوشت انسان و همچنین خوردن ادرار در جمجمه انسان را برگزار می‌کنند.

کریستیانو از نحوه زندگی مردم این منطقه دورافتاده عکس‌های زیادی گرفته است. او می‌گوید: «این منطقه بسیار اسرارآمیز است و مردم هندوستان از این مکان وحشت دارند. گفته می‌شود این افراد می‌توانند آینده را پیشگویی کرده، روی آب راه بروند و پیشگویی‌های شیطانی داشته باشند.»

قبیله ترسناک آدم خواران هندی +عکس

از دیگر مراسم آزاردهنده راهبان آگوری، خوردن سر حیوانات زنده، پوشاندن بدن خود از خاکستر اجساد سوخته و انجام مراسم روی این اجساد است.

این قبیله وحشتناک آدم خوار در میان مکان‌هایی که مخصوص مرده‌سوزی است زندگی می‌کنند. آنها اعتقاد دارند «لرد شیوا» (خدای هندو) و الهه «کالی ما» در این مکان‌ها حضور دارند و از آنچه مردم دور می‌ریزند تغذیه می‌کنند. آنها همچنین اعتقاد دارند که جسم و خون فانی است و بدن انسان بی‌اهمیت و ناچیز است. آگوری‌ها یا همان قبیله ادم خواران اغلب از دنیای مادی فاصله می‌گیرند و از لباس و پوشش استفاده نمی‌کنند تا بدن انسان را در خاکی‌ترین وضعیت ممکن نشان دهند.

آنها این عقیده را با زندگی کردن در قبرستان‌ها و احاطه کردن خود با مرگ و تباهی نشان می‌دهند. ریشه آگوری‌ها به «بابا کینارام» در قرن 17 بازمی‌گردد که گفته می‌شود تا 170 سالگی زندگی کرد.

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :