افزایش مصرف گاز طبیعی در اردبیل

تاریخ انتشار پست : 1395-10-12 دسته :

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل ۲۵.۷ درصد افزایش یافته است.

افزایش مصرف گاز طبیعی در اردبیل

برودت هوا, اردبیل, مصرف گاز, مشترک شهری, گاز طبیعی
به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ مهندس فیروز خدایی در جلسه بررسی حالت مصرف گاز طبیعی در اردبیل اظهار داشت: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل 25.7 درصد افزایش یافته و در 7 روز آخر آذر ماه امسال 77 میلیون مترمکعب گازطبیعی در سطح استان اردبیل مصرف شده است. وی افزود: با توجه به سردی و برودت هوا استفاده از گاز طبیعی در مکان های عمومی و مساکن افزایش یافته و انتظار می رود که به طور حتم در مصرف بهینه گاز مدیریت مطلوبی انجام داده شود تا از این طریق با کمبود و افت گاز در هیچ یکی از نقاط این استان مواجه نشویم. مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در طی روزهای اخیر روزانه در حدود 8 میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف می شود و علاوه بر آن در حدود 2 درصد از گاز کشور توسط مشترکان بخشهای خانگی، صنعتی و تجاری استان اردبیل مصرف می شود که نیاز است همگان در مصرف منابع طبیعی و خدادادی گاز اهتمام ویژه ای داشته باشند. خدایی بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر در حدود 418 هزار مشترک شهری و روستایی استان اردبیل تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند که این آمار نسبت به سالهای گذشته افزایش قابل توجهی داشته و پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک در استان اردبیل تمامی خانوارها از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند. وی تصریح کرد: با تلاش و حمایت مسئولان مربوطه امسال در حدود 13 هزار مشترک شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند که خوشبختانه این آمار نشان از حالت مطلوب گازرسانی در این استان است و امیدواریم این حالت به همین منوال ادامه یابد. انتهای پیام/ع

منبع : باشگاه خبرنگارانای خبر - صدا و ... مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل ۲۵.۷ درصد ... افزایش مصرف گاز طبیعی در اردبیل - باشگاه خبرنگاران جوان مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در سال 94 مشترکین گاز استان اردبیل بیش از 2 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی مصرف کردند. افزایش مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل - خبر نورآباد به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ فیروز خدایی افزود: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف ... شرکت گاز استان اردبیل - افزایش 25 درصدی مصرف گازطبیعی در استان ... در هفت روز آخر آذرماه سال جاری 77 میلیون مترمکعب گازطبیعی در سطح استان اردبیل مصرف شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل مهندس ... افزایش مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل | باشگاه خبرنگاران | خبروان مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل 25.7 درصد ... مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل 25.7 درصد افزایش یافت | تسنیم ... مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل 25.7 درصد ... افزایش مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل - اخبار روز به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ فیروز خدایی افزود: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف ... افزایش مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل | خبر فارسی مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل 25.7 درصد افزایش یافته ... افزایش مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل - طاها پخش استان اردبیل, گاز طبیعی, نسبت سال گذشته, افزایش مصرف, اردبیل مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طبق بررسی های انجام شده در مقایسه با ... افزایش مصرف گاز طبیعی در استان اردبیل وی افزود: با توجه به سردی و برودت هوا استفاده از گاز طبیعی در مکان های عمومی و مساکن افزایش یافته و انتظار می رود که به طور حتم در مصرف بهینه گاز ..

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :