طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بی آبی بلای جان صنایع شهرضا شده است

بی آبی بلای جان صنایع شهرضا شده است

"مارک پوشی" و قاچاق بلای جان تولید ملی

نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: در حال حاضر صنایع شهرضا با مشکل بی آبی شدید مواجه هستند و کمپانی شهرکهای صنعتی شهرستان برای مقابله با این حالت باید به مسئولان شهرستان کمک کند.

اصفهان, شهرضا, بحران آب, آبی بلای جان صنایع شهرضا

اصفهان, شهرضا, بحران آب, صنایع

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سمیه محمودی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: باید از ظرفیت و توان مردم در حل تمامی مشکلات استفاده کنیم، مسئولان باید به مردم اعتماد و از توان آنها استفاده کنند.


وی ادامه داد: اگر مردم یار و یاور مسئولان باشند تمامی مشکلات برطرف می شود، مسئولان باید خودرأیی را کنار گذاشته و به مردم تکیه کنند.


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: بیکاری بدترین معضل اجتماعی است، همه روزه تعداد زیادی از افراد برای این مشکل به دفتر نماینده مردم مراجعه می کنند، باید برای حل این مشکل چاره اندیشی کنیم و احیا و رونق صنایع بهترین راه آن است.


محمودی اذعان کرد: متأسفانه در حال حاضر صنایع شهرضا با مشکل بی آبی شدید مواجه هستند و کمپانی شهرکهای صنعتی شهرستان برای مقابله با این حالت باید به مسئولان شهرستان کمک کند.


وی همچنین با انتقاد از عملکرد برخی از مدیران این شهرستان اظهار کرد: زمانی که یکی از مسئولان ارشد ملی برای حضور در شهرستان دعوت می شود، مدیر دستگاه مربوطه باید نهایت استفاده را از این موقعیت ببرد.

آتش جنون داماد بلای جان خانواده همسر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات