طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیآرامش طلا بهم ریخت!

آرامش طلا بهم ریخت!

آرامش مطلق در بازار جهانی طلا

در حالی که بازار طلا و سکه شرایط آرامی را طی هفته جاری پشت سر می گذاشت، به یک باره روز چهارشنبه هفته گذشته با افزایش هشت دلاری قیمت جهانی هر اونس طلا روبرو شد.


طلافروشی, طلا

خبرگزاری ایسنا: در حالی که بازار طلا و سکه شرایط آرامی را طی هفته جاری پشت سر می گذاشت، به یک باره روز چهارشنبه هفته گذشته با افزایش هشت دلاری قیمت جهانی هر اونس طلا روبرو شد.

در این باره محمد کشتی آرای- رئیس اتحادیه فروشندگان طلا وجواهر - در گفت وگویی با اشاره به اینکه علی رغم مناسب عید غدیر خم طی هفته گذشته، هیجانی در بازار به منظور خرید و فروش سکه و طلا ایجاد نشد، اظهار کرد: در طول هفته بازار سکه و طلا کاملا ثبات داشت اما به یک باره روز چهارشنبه تحت الشعاع اعلام شاخص های اقتصادی آمریکا قرار گرفت تا با افزایش هشت دلاری هر اونس طلای جهانی و نیز افزایش ۳۵۰۰ تومانی قیمت سکه روبرو شویم.

وی ادامه داد: طی دو هفته گذشته دو عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم را پشت سر گذاشتیم اما میزان تقاضا از بازار برای خرید و فروش طلا و سکه افزایش نیافت و اعیاد نیز هیچگونه تاثیری در رونق فروش نداشتند. طی یک تا دو سال گذشته نیز شرایط به همین منوال بوده و رکود اقتصادی مانع از ایجاد هیجان لازم در بازار شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا وجواهر با بیان اینکه درحال حاضر دادوستدها عادی و قیمت ها نیز شرایط متعادلی را پشت سر می گذارد، گفت: قیمت سکه نیز همراه با قیمت جهانی طلا از نرخ اضافی برخوردار نیست و به نظر می رسد شرایط بازار مساعد است و با گرانی قیمت روبرو نیستیم.

مرتضی طلایی؛ شهادتت مبارک بهمن باغیرت اینستاپست
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات