طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریاز آرزوهای 18 سالگی نصرالله رادش تا شعرخوانی صابر خراسانی در عیدانه «شیدایی»

از آرزوهای 18 سالگی نصرالله رادش تا شعرخوانی صابر خراسانی در عیدانه «شیدایی»

عیدانه «شیدایی» همراه با نصرالله رادش در شبکه دو سیما

آخرین قسمت ویژه برنامه دهه ولایت «شیدایی» با حضور نصرالله رادش و صابر خراسانی، همزمان با شب عید سعید غدیر خم از شبکه دو سیما پخش شد.

عیدانه شیدایی, صابر خراسانی, برنامه شیدایی, آرزوهای سالگی نصرالله رادش شعرخوانی صابر خراسانی عیدانه شیدایی

عیدانه شیدایی, صابر خراسانی, برنامه شیدایی, نصرالله رادش, شعر خوانی

به نقل از حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی برنامه «شیدایی»؛ آخرین قسمت ویژه برنامه دهه ولایت شیدایی، سه شنبه شب به روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

در بخش نخست، حجت الاسلام صادقی کارشناس مذهبی برنامه و صابر خراسانی، شاعر آیینی کشورمان حضور داشتند.

با توجه به زمان آغاز شیدایی که حوالی ساعت 24 و آیتم «ساعت صفر عاشقی» بود، صابر خراسانی به قرائت یکی از آخرین سروده هایش در مورد امام هشتم پرداخت.

دست هایم خالی از پیش است، سوغاتی بده
من فقیرم، تکه نانی بهر خیراتی بده
از کنار تو گدا با دست خالی رد نشد
نیست عاقل هر کسی دیوانه مشهد نشد
از دم گرمت مسیحا صاحب دم می شود
بی تو باشم حضرت خورشید، سردم می شود
نان برای خوردن و بردن فراهم می شود
من زیادیم فقط؟ از سفره ات کم می شود؟

پس از عرض سلام و ارادت به امام رضا(ع) در این آیتم، باز هم نوبت به گفتگوی عبدالله روا مجری شیدایی با حجت الاسلام صادقی رسید، موضوع این گفت وگو ولایت پذیری بود.

صابر خراسانی هم ابیاتی دیگر از سروده هایش را قرائت کرد و سبعد مهمانان بعدی یعنی نصرالله رادش و کسری کاویانی به این جمع اضافه شدند.

کاویانی که از خوانندگان محبوب نسل جوان است قطعه «هوای عید» را اجرا کرد و سبعد عبدالله روا به گفت وگو با رادش نشست.

این بازیگر مشهور تلویزیون با بیان اینکه تاکنون نقش های متفاوتی را در فیلم ها و سریال ها ایفا کرده است اظهار کرد: کار طنز قابلیت های خاص خودش را دارد و به همین نسبت، سختی هایی هم دارد.

وی افزود: اگر دوباره به سن 18 سالگی برگردم کمتر از آنچه تاکنون اتفاق افتاده، عمرم را به بطالت می گذارنم، سعی می کنم برنامه ریزی بهتری داشته باشم و به بهترین نحو از عمرم استفاده کنم.

رادش با اشاره به گذر عمر و توجه تدریجی انسان به فرصت هایی که در اختیارش قرار می گیرند گفت: معمولا انسان ها در جوانی، عمرشان را در وهم می گذرانند به همین علت اگر با همین تجربه به سن 18 سالگی برگردم، سعی می کنم از اوهام خارج شوم زیرا عقیده دارم زندگی فقط گذراندن وقت نیست.

در بخش بعدی این برنامه، شاهد اجرای یوسف کرمی، هنرمند صداپیشه کشورمان بودیم؛ همچنین در پایان، قرعه کشی یک دستگاه خودروی سمند به عنوان جایزه نهایی شیدایی صورت گرفت.

«شیدایی» کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو سیما به تهیه کنندگی محمد نبهان، طی دهه ولایت هر شب پس از گفت وگوی خبری از این شبکه پخش شد.

شعرخوانی صابر خراسانی و اشک های رهبر معظم انقلاب فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات