طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللشروع بزرگترین عملیات ارتش سوریه در شرق حلب

شروع بزرگترین عملیات ارتش سوریه در شرق حلب

شروع عملیات بزرگ ارتش سوریه در شرق حلب

نیروهای ارتش سوریه و متحدانشان در محور راموسه در حومه جنوبی حلب پیشروی و امنیت جاده این منطقه به سمت عامریه را تامین کرده اند.

بین الملل, جنگ سوریه, حلب, شروع بزرگترین عملیات ارتش سوریه شرق حلب

بین الملل, جنگ سوریه, حلب, سوریه, النصره, ارتش سوریه, داعش

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی العالم؛ عملیات آزاد سازی محله های شرقی حلب شروع شده است. این بزرگترین عملیات علیه تروریستها در این نقاط است.

ارتش سوریه و متحدانش پیش از شروع این عملیات به حمله موشکی و توپخانه ای و هوایی به خطوط دفاعی جبهه النصره و دیگر گروه های متحد این گروه پرداختند. بعد از آن نیز نیروهای زمینی پیشروی به سمت عامریه، سکّری، شیخ سعید، بستان القصر و الکلّاسله را شروع کردند. به موازات عملیات نظامی زمینی، هواپیماهای سوریه و روسی تجمعات تروریستها را در شرق حلب هدف قرار دادند. صدای انفجارهای متعدد در غرب حلب نیز حاکی از حملات هوائی سخت به تجمعات تروریستها در نزدیک ساختمان تحقیقات علمی و حی الراشدین است.


فرماندهی کل ارتش سوریه با صدور اطلاعیه ای از شروع عملیات در شرق حلب خبر داد و از شهروندان سوری خواست از مراکز استقرار گروههای مسلح فاصله بگیرند و تاکید کرد هر یک از شهروندان این منطقه که خود را به نیروهای ارتش سوریه برسانند تحت بازجوئی قرار نخواهند گرفت. فرماندهی ارتش سوریه همچنین اعلام کرد تدابیر و تسهیلات لازم را برای پذیرش شهروندان غیرنظامی این منطقه فراهم کرده است. ارتش سوریه اعلام کرد اماکنی را برای اسکان و تامین نیازهای مردم این منطقه آماده کرده است و کسانی که قصد جداشدن از گروه های مسلح و پیوستن به کشور را داشته باشند اکنون این امکان برایشان فراهم شده است.


در ادامه این نقل از آمده است: ارتش سوریه و متحدانش در جنوب شرقی حما حملات گروه های مسلح به مواضع نظامی را در جاده جنوبی سلمیه دفع کردند که منجر به کشته یا زخمی شدن شماری از تروریستها شد. نیروهای ارتش سوریه و متحدانشان در عملیاتی توانستند ایست بازرسی شکاری را در جنوب خنیفیس تحت کنترل بگیرند.شروع عملیات ارتش سوریه دَر حلب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات