طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیشروع ثبت نام خوابگاه ورودی های جدید دانشگاه شریف از ساعت 14 امروز

شروع ثبت نام خوابگاه ورودی های جدید دانشگاه شریف از ساعت 14 امروز

شروع ثبت نام نقل وَ انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اَز امروز

معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از جزئیات ثبت نام خوابگاه برای اسکان ورودی های جدید این دانشگاه خبر داد.

دانشگاه شریف, مدیر دانشجویی, جدیدالورود, شروع ثبت نام خوابگاه ورودی دانشگاه شریف ساعت امروز

دانشگاه شریف, مدیر دانشجویی, جدیدالورود, ثبت نام, خوابگاه

آرانی معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه که متقاضی استفاده از خوابگاه هستند، گفت: با توجه به محدودیت خوابگاه و طبق قوانین اسکان به هیچ یک از دانشجویان ساکن استان تهران و توابع آن، استان البرز و دانشجویان پردیس خوابگاه تعلق نمی گیرد.


وی افزود: امسال برای نخستین بار ثبت نام در خوابگاهها به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه اسکان به نشانی dorm.sharif.ir صورت می گیرد و دانشجویان متقاضی خوابگاه بعد از دریافت شماره دانشجویی با ورود به این سامانه می توانند درخواست خود را ثبت کنند.


به گفته آرانی، پس از ثبت درخواست و تایید آن از سوی کارشناسان اداره امور خوابگاهها، به دانشجو برای تکمیل فرم و مراحل بعدی اطلاع رسانی می شود.


معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه زمان ثبت نام خوابگاه قابل تمدید نیست، اعلام کرد: دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی در کلیه رشته ها ضروری است از ساعت 14 امروز (یکم مهرماه) لغایت ساعت 10 سوم مهرماه نسبت به ثبت درخواست خود برای اسکان درخوابگاه اقدام کنند.


وی یادآور شد: ودیعه خوابگاه 50هزار تومان است و اسکان در خوابگاهها برای دانشجویان کارشناسی زودتر از نهم مهرماه امکان پذیر نیست.


20 شهریور؛ شروع ثبت نام ورودی های ارشد دانشگاه صنعتی بهبهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات