طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیشروع سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن از فردا

شروع سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن از فردا

زمان شروع سرشماری نفوس و مسکن

اولین سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی از بامداد فردا (سوم مهر ماه) در سراسر کشور شروع می شود.

کد رهگیری, طرح ملی, آمار, شروع سرشماری اینترنتی نفوس مسکن فردا

کد رهگیری, طرح ملی, آمار, اینترنت, سرشماری

به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ،اولین سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی از فردا (شنبه ) سوم مهرماه در سراسر کشور شروع می شود این شیوه سرشماری تا ٢٤ مهرماه ادامه خواهد داشت.


بر این اساس مردم با مراجعه به سایت www.sarshomari95.ir می توانند اطلاعات خود را وارد کنند و سرشماری حضوری (با مراجعه به منازل مردم ) از ٢٥ مهرماه جاری تا ٢٥ آبان ماه امسال در سراسر کشور انجام خواهد شد.


در این رابطه امیدعلی پارسا رئیس مرکز آمار ایران تصریح کرد: تقاضای ما از مردم این است که مشارکت خود را در این طرح ملی به حداکثر رسانده و با ماموران مرکز آمار در این طرح، نهایت همکاری را صورت دهند.


وی افزود: طی سال های گذشته پیشرفت های مناسبی در عرصه اینترنت در کشور صورت گرفته و بر اساس برآوردها، ضریب نفوذ اینترنت هم اکنون در کشور به ۴۵ درصد رسیده است، بنابراین انتظار می رود که ۳۵ درصد خانوارهای ایرانی در این طرح ملی، به صورت اینترنتی کمپانی کرده و اطلاعات خود را به ثبت برسانند، ضمن اینکه کد رهگیری که سامانه به آنها تحویل می دهد را نزد خود نگهداری کرده و در زمان مراجعه ماموران مرکز آمار، آن را تحویل دهند.


رئیس مرکز آمار با بیان اینکه ۷۰۰ فعالیت در اجرای سرشماری نفوس و مسکن امسال مشارکت دارند، تصریح کرد: مردم از ساعت ۲۴ امشب می توانند با مراجعه به درگاه ملی www.sarshomari۹۵.ir اطلاعات خود را به ثبت برسانند، ما امیدواریم امکانات اینترنتی به بهترین شکل در اختیار مردم قرار گیرد تا فرم ها را به راحتی تکمیل کرده و ارسال نمایند، البته در این رابطه هماهنگی های لازم نیز با اپراتورها صورت گرفته است.


شروع طرح اینترنتی سرشماری کرمانشاهیان از فردا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات