طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شروع طرح اینترنتی سرشماری کرمانشاهیان از فردا

شروع طرح اینترنتی سرشماری کرمانشاهیان از فردا

شروع اولین سرشماری اینترنتی از فردا در سراسر کشور

طرح اینترنتی سرشماری کرمانشاهیان از فردا شروع می شود.

اینترنتی, کرمانشاه, فردا, شروع طرح اینترنتی سرشماری کرمانشاهیان فردا

اینترنتی, کرمانشاه, فردا, سرشماری

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ طرح اینترنتی سرشماری کرمانشاهیان از فردا سوم مهرماه شروع می شود.
طرح حضوری سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 هم با حضور 900 آمارگیر از 25 مهر ماه شروع می شود و به مدت یکماه یعنی تا 25 آبانماه ادامه دارد.
قائم مقام مدیر اجرایی طرح سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 استان گفت: آغاز مرحله اینترنتی طرح سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 از سوم مهرماه سال جاری شروع می شود و در این مرحله افراد باید به سایت sarshomari95.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کنند.

نمکیان با اشاراه به اینکه برای تکمیل این اطلاعات نیاز به وجود مدارک هویتی تمامی اعضای خانوار و نیز قبوض آب و برق است که کدپستی بر روی آنها درج شده است ادامه داد: در اجرای طرح

حضوری آمارگیری هم آمارگیران همگی یونیفرم یکسان و تبلت در دست داشته و کارت شناسایی آنها که هولوگرام مرکز آمار بر روی آن نقش بسته را بر روی لباس خود دارند.

نمکیان افزود: در این مرحله افرادی که بصورت اینترنتی ثبت نام شده اند نیازی به پاسخگویی به مامور سرشماری نداشته و تنها کد آماری خود را که از سامانه دریافت کرده اند به مامور سرشماری ارائه می دهند.


ر

فروش اینترنتی کتاب های درسی سال تحصیلی جدید از فردا شروع می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات