طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیآقا یحیی و قالیچه ای که پرواز نمی کند

آقا یحیی و قالیچه ای که پرواز نمی کند

جشن دو نفره کودک 22 ماهه برای آقای پلیس / عکس های وقتی گرازها به پرواز درمی آیند

ذوب آهن دومین شکست متوالی را با نتیجه ای مشابه تجربه کرد تا سرمربی جوان این تیم روزهای سختی را سپری کند.

ورزش سه: یحیی گل محمدی پس از شکست خانگی هفته قبل برابر تراکتورسازی با اتفاقات عجیبی در ورزشگاه فولادشهر روبرو شد. جایی که تعدادی از طرفداران ذوب آهن با سر دادن شعارهایی علیه این مربی نارضایتی خود را از روند نتایج تیم اعلام کردند. همین اتفاق شایعات پرشماری را برای مربی موفق دو فصل گذشته رقم زد تا جدال با استقلال برای یحیی حساسیت بیش از اندازه ای پیدا کند.

گل محمدی شاگردانش را در حالی به مصاف استقلال فرستاد که با توجه به آمار شکست ناپذیری اش برای تیم پرطرفدار پایتخت امیدوار بود دوباره نبرد با این تیم همچون دو فصل قبل خوش یمن باشد و جایگاهش روی نیمکت را تثبیت کند اما این بار معادلات بازی به نفع این مربی رقم نخورد تا ناکامی هایش ادامه پیدا کرده و قهرمان حذفی و سوپرجام ایران همچنان در حسرت برد با این مربی بسوزد.

یحیی به عنوان یکی از رفقای صمیمی علیرضا منصوریان در ابتدای بازی با امیدواری فراوانی شاگردانش را روانه میدان کرد چون فکر می کرد می تواند از بعد استقلال بحران زده علی منصور برآید. خنده های این دو مربی از نسل جوان مربیان ایران در ابتدای بازی واقعیت ها و نگرانی های زیادی را در پشت پرده داشت چون هر دو می دانستند ناکامی در این نبرد چه عواقبی می تواند برای شان در پی داشته باشد.

با وجود این که در نیمه اول ذوب آهن فوتبالی به مراتب بهتر از استقلال ارائه داد و موقعیت های خطرناک تری هم داشت اما روی یک ضربه پنالتی بازنده به رختکن رفت و در این بین گل محمدی که به هیچ وجه از تصمیم داور راضی نبود خود را به تیم داوری رساند و اعتراضش نسبت به پنالتی را نشان داد و پس هم در کنفرانس مطبوعاتی مدعی شد داوران در بازی های ذوب آهن مثل شربت برای رقبا پنالتی می گیرند! اشاره این مربی جوان به پنالتی بازی با تراکتور و استقلال بود که زمینه دو شکست را برای او و شاگردانش فراهم کرد، پنالتی هایی که کارشناسان داوری آنها را درست می دانستند.

گل محمدی که پس از جدایی چند مهره کلیدی و مصدومیت حدادی فر در خریدهای جدید هم به توفیقی نرسید در بازی با استقلال به یکباره قید استفاده از مهاجم باتجربه ای همچون رجب زاده را زد. در حالی که انتظار می رفت از این بازیکن که آمار گلزنی فوق العاده ای برابر استقلال دارد برای دقایقی هم شده سود ببرد اما نبرد و دل به جوانان تیمش بست. بازیکنانی که با وجود بازی خوب نتوانستند از بعد جو و فشار حاکم بر استادیوم آزادی بربیایند تا یحیی روی نیمکت افسوس کمبود تجربه در بین شاگردانش را بخورد.

با روندی که ذوب آهن و یحیی در پیش گرفته اند می توان گفت قالیچه جادویی گل محمدی که در دو فصل گذشته باعث اوج گیری دوباره این تیم اصفهانی ریشه دار شده بود دیگر نای پرواز کردن ندارد و یحیی برای این که همچنان بتواند به حضورش در نصف دنیا ادامه دهد چاره ای ندارد جزء این که در تعطیلات به بازسازی دوباره ذوب بپردازد البته به شرطی که حمایت های باشگاه از او و تفکراتش ادامه دار باشد.

آقای چماق به دست! | کارتون
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات