طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیآماده باش یک هفته ای اورژانس در کشور

آماده باش یک هفته ای اورژانس در کشور

نیروهای مسلح کشور بَرای نقش آفرینی دَر نظم جدید جهانی آماده باشند

رییس مرکز فوریت های پزشکی کشور اظهار کرد: اورژانس از اول مهر به مدت یک هفته در سراسر کشور برای ارائه خدمات به وضعیت آماده باش است.

سال تحصیلی, اورژانس, آماده باش, آماده باش هفته اورژانس کشور

سال تحصیلی, اورژانس, آماده باش, بالگرد

پیرحسین کولیوند رییس اورژانس کشور در گفت و گو با حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصریح کرد: با توجه به افزایش ترددها و درنتیجه افزایش ترافیک در سراسر کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، مرکز فوریت های پزشکی از اول ماه مهر به مدت یک هفته به وضعیت آماده باش است.


وی تعداد افزایش تردد در شهر تهران را حداقل 2 میلیون دانست و افزود: اورژانس به عنوان دستگاه امدادی در محل های پرترافیک شهری مستقر شده و در صورت نیاز به ارائه خدمات در اسرع وقت انجام وظیفه می کند.


رییس مرکز فوریت های پزشکی کشور از آمادگی بالگردها و موتور آمبولانس ها نیز خبرداد و بیان کرد: با توجه به ترافیک شلوغ شهر تهران، علاوه بر اقدامات ذکر شده، 30 دستگاه آمبولانس نیز در مکان های شلوغ برای ارائه خدمات به صورت لحظه ای مستقر می شوند.


کولیوند با بیان اینکه معمولا در 70 درصد حوادث نیازی به اعزام مجروحین به بیمارستان نیست و در محل درمان مناسب انجام می گیرد، یادآور شد: استفاده از موتور آمبولانس علاوه بر ارائه سریع تر خدمات و مقابله با ترافیک، از لحاظ اقتصاد مقاومتی نیز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.


قهرمانی خراسان شمالی در رقابتهای لیگ دسته دوم بدمینتون باشگاههای کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات