طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آماده سازی 75 واحد اموزشی جهت اجرای سرشماری

آماده سازی 75 واحد اموزشی جهت اجرای سرشماری

آماده سازی 450واحدآموزشی درشوش

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار مهران گفت: آمار مبنای تمام برنامه ریزی های دولت در جهت توسعه اقتصادی و برنامه ریزی بودجه ای است.

مهران, 75, ایلام, آماده سازی واحد اموزشی جهت سرشماری

مهران, 75, ایلام, مسکن, اماده, نفوس, امار
به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ حسین نظری در نشست هماهنگی ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت: داشتن آمار صحیح، دقیق و به روز با توجه به تغییرات محسوس در تمامی حوزه ها بسیار مهم است.

وی افزود : با داشتن آمار دقیق و شفاف می توان گامهای دقیق تر و مؤثرتری را برای توسعه کشور و به تبع آن در شهرستان ها برداشت.

وی تاکید کرد : لازمه برنامه ریزی جامع و تصمیم سازی موثر و کارآمد، داشتن آمار و اطلاعات صحیح و دقیق است و تحقق اهداف چشم انداز 20 ساله کشور در گرو همکاری مردم و دقت عمل مسئولان در تهیه آمار و اطلاعات درست است.

نظری اظهار کرد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری از تاریخ 3 لغایت25 مهر ماه به صورت ثبت اینترنتی توسط شهروندان واز تاریخ25مهرماه لغایت 25 آبانماه به صورت حضوری توسط مامورین سرشماری انجام می گیرد.

در این نشست همچنین به بحث و بررسی در خصوص دستورالعمل های اجرائی، شرح وظایف هر کدام از دستگاهها و نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام این مهم پرداخته شد.

آماده سازی زمین تمرین اسکیت برای ورزشکاران گلستانی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات