طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیآمادگی تهران برای آغاز سال تحصیلی جدید

آمادگی تهران برای آغاز سال تحصیلی جدید

تقویم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال تحصیلی 96-95

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، از آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت برای استقبال از یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز، ۷۰۰ هزار دانشجو و ۲۰۰ هزار استاد، معلم و کادر آموزشی خبر داد.


جرایم رانندگی

خبرگزاری مهر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، از آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت برای استقبال از یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز، ۷۰۰ هزار دانشجو و ۲۰۰ هزار استاد، معلم و کادر آموزشی خبر داد.

مازیار حسینی با بیان اینکه با توجه به اضافه شدن ۲۵ درصد سفرهای آموزشی به مجموع سفرهای درون شهری پایتخت از مهر ماه،گفت: تا جای ممکن نسبت به تجهیز و تقویت شبکه ریلی، سامانه بی آر تی، ناوگان اتوبوسرانی و سیستم تاکسیرانی اقدام شده تا بتوانیم پاسخگوی افزایش سفرهای شهری باشیم.

وی با اشاره به ورود ۵۸ دستگاه واگن جدید در قالب ۸ رام قطار مترو به شبکه ریلی تهران در هفته گذشته، اظهار کرد: تلاش داریم تا مسافران میلیونی مترو از طریق ۱۰۴ ایستگاه مترو در ۵ خط موجود به طول بیش از ۱۷۰ کیلومتر با حداقل سرفاصله و حداکثر آرامش جا به جا شوند و با بهره برداری از خطوط ۶ و ۷ مترو به طول حدود ۱۰۰ کیلومتر طی سال جاری و سال آینده، شبکه مترو بیش از پیش گسترش یافته و بخش های گسترده تری از تهران را در بر گرفته و تحت پوشش قرار می دهد.

حسینی با بیان اینکه ورود ۵۰ دستگاه اتوبوس جدید به تهران در هفته گذشته به عنوان سرشروع ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس جدید، به فصل جدیدی از فعالیت های ناوگان اتوبوسرانی را رقم زد، تصریح کرد: علاوه بر این، شروع به کار اتوبوس های برقی در تهران به عنوان حمل و نقل پاک با تکنولوژی جدید، سرفصل تازه ای در فعالیت های ناوگان اتوبوسرانی را ورق زد.

وی با تأکید بر این ناوگان تاکسیرانی نیز با خروج خودروهای فرسوده به وی‍ژه تاکسی های پیکان و ورود خودروهای جدید، به تدریج در حال نونوار شدن است، خاطرنشان کرد: این در حالی است که بخشی از خودروهای سالم که معاینه فنی آنها انجام شده با استفاده از رانندگان ماهر که صلاحیت های اخلاقی و حرفه ای آنها تأیید شده و آموزش های لازم را فرا گرفته اند، مسئولیت جا به جایی بخشی از دانش آموزان تهران را بر عهده دارند. 

آمادگی لبنیات ارژن شیراز برای بازی با نماینده تهران
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات