طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیآمار ثبت نام در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات

آمار ثبت نام در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات

برای انتخابات هیئت فوتبال ثبت نام مجدد صورت نمی گیرد

در پایان مهلت ثبت نام از مدیران مسئول متقاضی برای حضور در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات، 259 نفر ثبت نام کردند.


هیات نظارت بر مطبوعات

خبرگزاری ایسنا: در پایان مهلت ثبت نام از مدیران مسئول متقاضی برای حضور در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات، 259 نفر ثبت نام کردند.

با پایان یافتن مهلت ثبت نام از مدیران مسئول متقاضی حضور در هیئت نظارت بر مطبوعات، 259 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، 23 نفر زن هستند. همچنین 17 مدیر مسئول روزنامه، 39 مدیر مسئول هفته نامه، 31 مدیر مسئول دو هفته نامه، 6 مدیر مسئول دو ماهنامه، 58 مدیر مسئول ماهنامه، 16 مدیر مسئول فصلنامه، 90 مدیر مسئول پایگاه خبری و 2 مدیر مسئول خبرگزاری برای این انتخابات ثبت نام کردند.

178 عنوان از این رسانه ها مجوز خود را در دولت یازدهم دریافت کرده اند، 19 رسانه دارای صاحب امتیاز حقوقی هستند و دفتر مرکزی 105 رسانه نیز در تهران واقع است. مدیران مسئول رسانه های 29 استان برای انتخابات ثبت نام کرده اند که استان های تهران، آذربایجان شرقی و اصفهان بیشترین درخواست را داشته اند.

به لحاظ گستره توزیع 51 درخواست از نشریات استانی، 10 درخواست مربوط به نشریات محلی و 31 درخواست نیز متعلق به نشریات منطقه ای بوده است.

اعلام نامزدی برای شانزدهمین دوره هیئت نظارت بر مطبوعات از تاریخ 13 تا ٢٠ شهریور از طریق ثبت نام در سامانه جامع رسانه های کشور و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات میسر بوده است.

به گفته دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات، اسامی نامزدهای تایید شده توسط کمیته نظارتی سه نفره متشکل از نمایندگان سه قوه در هیئت نظارت بر مطبوعات و همچنین زمان دقیق انتخابات، در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

زمان قبل ثبت نام برای حضور در نمایشگاه مطبوعات اعلام شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات