طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیآمار فوق العاده دروازه بان ایران در دیدار مقابل برزیل

آمار فوق العاده دروازه بان ایران در دیدار مقابل برزیل

فیلم فریب فوق العاده مدافعین وَ دروازه بان دَر فوتسال

تیم ملی فوتسال ایران در نخستین دقایق بامداد روز یکشنبه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پاراگوئه خواهد رفت.

خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل برزیل دست به کار بزرگی زد و توانست در ضربات پنالتی این تیم را شکست بدهد. شاگردان ناظم الشریعه در این دیدار عملکرد بسیار قابل قبولی داشتند و با انگیزه بالایی که از خود به نمایش گذاشتند توانستند برزیل را از گردونه مسابقات حذف کنند.

شاگردان ناظم الشریعه در این دیدار 47 درصد توپ و میدان را در اختیار داشتند. ایرانی ها 42 بار برای رسیدن به گل تلاش کردند که از این تعداد 18 شوت در چارچوب دروازه داشتند و 7 شوت بیرون از دروازه برزیل زدند. همچنین 17 بار هم توپ تتوسط برزیلی ها دفع شد. در طرف مقابل شاگردان سرجیو 52 درصد توپ و میدان را در اختیار داشتند. برزیلی ها 68 بار برای رسیدن به گل تلاش کردند که 24 ضربه آنها دورن دروازه ایران بود و 22 شوت به بیرون زدند و 22 بار هم ایرانی ها دفاع کردند.

داور این مسابقه 12 بار به نشانه خطا در سوت خود دمید که سهم برزیل 4 خطا و سهم شاگردان ناظم الشریعه 8 خطا بود. داور مسابقه به هر یک از تیم ها 2 بار کارت زرد نشان داد. حسین طیبی و فرهاد توکلی بازیکنانی بودند که در این دیدار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

برزیلی ها 22 ضربه کرنر زدند در حالی که شاگردان ناظم الشریعه 16 بار از روی نقطه کرنر بازی را شروع کردند. علیرضا صمیمی دروازه بان ایران که عملکرد بسیار خوبی در این دیدار داشت 20 بار توپ را مهار کرد و گلر برزیل نیز 14 بار مانع از گلزنی بازیکنان ایران شد.

یکی از نکات تلخ این بازی مصدومیت حسین طیبی بود که در اواسط بازی به خاطر مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد. الآن باید دید حالت طیبی برای ادامه مسابقات چگونه است.

در دیگر دیدار این مرحله اسپانیا با نتیجه 5 بر 2 قزاقستان را شکست داد تا در مرحله بعدی به مصاف روسیه برود. همچنین تیم پرتغال با نتیجه 4 بر صفر مقابل کاستاریکا به برتری رسید تا در مرحله پس به مصاف برنده دیدار آذربایجان و تایلند برود.

تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی در نخستین دقایق بامداد روز یکشنبه از ساعت 0:00 به مصاف پاراگونه خواهد رفت.

واکنش هایِ فوق العاده نویر مقابل ایتالیا با استوک آدیداس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات