طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آمار ورودیان مقاطع متفاوت تحصیلی در کرمانشاه

آمار ورودیان مقاطع متفاوت تحصیلی در کرمانشاه

آمار صادرات کالاهای استاندارد از مرزهای کرمانشاه

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرمانشاه گفت: همزمان با شروع سال تحصیلی 165 هزار دانش آموز در مقاطع متفاوت ابتدایی، متوسطه اول و دوم در شهر کرمانشاه به مدرسه می روند.

ورودیان, دانش اموز, کرمانشاه, آمار ورودیان مقاطع تحصیلی کرمانشاه

ورودیان, دانش اموز, کرمانشاه, مقاطع تحصیلی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛محمدجعفر نجفی افزود: این دانش آموزان در 1428 مدرسه با 6966 کلاس درس مشغول به تحصیل خواهند شد, تعداد کلاس اولی های شهر کرمانشاه در سال تحصیلی جدید را 10 هزار و 700 دانش آموز اعلام کرد.


مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه امروز جهان به این نتیجه رسیده که آموزش و پرورش محور توسعه هر جامعه ای است، گفت: برای توسعه یک جامعه باید روی آموزش و پرورش آن جامعه سرمایه گذاری کرد.


نجفی سبعد با بیان اینکه هیچ دستگاه، نهاد یا وزارتخانه ای به تنهایی قادر به پیش بردن امور مربوط به تعلیم و تربیت نیست، گفت: باید دیگر دستگاه ها و نهادها نیز به کمک آموزش و پرورش بیایند تا این نهاد بتواند وظایف خود را که تعلیم و تربیت صحیح فرزندان ایران اسلامی است، به بهترین شکل ممکن عملیاتی کند.


وی در ادامه اشاره ای هم به برنامه های شروع سال تحصیلی جدید در مدارس داشت و افزود: مراسم رسمی بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید شنبه(سوم مهر ) در مدرسه مائده واقع در شهرک پردیس شهر کرمانشاه برگزار می شود.


نجفی افزود: این برنامه با حضور نماینده وزارت آموزش و پرورش، استاندار و جمعی از مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرمانشاه در ادامه از برگزاری مراسم ویژه سال تحصیلی جدید برای کلاس اولی ها در روز چهارشنبه (31 شهریور) خبر داد و گفت: برنامه جشن شکوفه ها در دبستان نازپروریان شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.


به گفته نجفی ویژه برنامه مربوط به پیش دبستانی ها تحت عنوان جشن غنچه ها نیز در همین روز و در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر کرمانشاه برگزار خواهد شدآمار ثبت نامی های هنرستان ها کرمانشاه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات