طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آمریکا مصداق خرابکاری ها در دنیا است

آمریکا مصداق خرابکاری ها در دنیا است

سریع ترین هلیکوپتر دنیا در خدمت آمریکا

آیت الله مکارم شیرازی: آمریکا مصداق خرابکاری ها در دنیا است وبه نام مبارزه با داعش، ارتش سوریه را بمباران می کنند.

قم, سخنرانی, ایت الله, آمریکا مصداق خرابکاری جهان

قم, سخنرانی, ایت الله, مکارم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ آیت الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم، با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) اظهار داشت: طبق این روایت خیانت، دزدی، شراب خواری و زنا چهار چیزی هستند که هریک از آن ها در خانه ای باشد آن خانه ، خراب و بی برکت می شود.


مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه دنیای امروز به هریک از این چهار مسئله مبتلا است، افزود: درگذشته درآمدهای شبکه ای در شمار کلاه برداری ها بود اما امروز این مسئله در قالب بیع های جدید صورت می گیرد.


آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به فقر و گرسنگی میلیون ها انسان در قاره آفریقا گفت: چرا باید امروز بیشترین ثروت جهان برای ساختن سلاح های مخرب مصرف شود درحالی که امروز افراد زیادی در جهان از نعمت درمان، مسکن و تحصیل محروم هستند.


وی بیان کرد: خداوند متعال نعمت های بسیاری به جهانیان داده است اما کشورهایی مانند عربستان سعودی این نعمت ها را برای تخریب و ویرانی جهان استفاده می کنند و این در حالی است که در خود کشور عربستان فقرای بسیاری وجود دارد.


استاد برجسته حوزه علمیه بابیان اینکه هرجایی ویرانی و قتل وجود دارد، نام عربستان سعودی در آن دیده می شود، افزود: همه این ها برخاسته از مذهب جعلی وهابیت و محمد بن عبدالوهاب است.


آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به ثروت های موجود در جهان گفت: این ثروت ها پاسخگوی همه نیازمندان جهان است اما درجاهایی مصرف می شود که مخرب است به عنوان نمونه آمریکا مصداق این خرابکاری ها در دنیا است که به نام دفاع از سوریه و مبارزه با داعش، ارتش سوریه را بمباران می کند.


وی با اشاره به وظایف مسلمانان در این زمینه گفت: امربه معروف و نهی از منکر وظیفه نخست مسلمانان در دنیای امروز است همچنین وظیفه دوم دعا برای تعجیل امام عصر(عج) و آماده سازی خود برای سربازی آن حضرت است.


چرا کشورهای دنیا با پیشرفت هایِ فناوری آمریکا سرِ جنگ دارند؟ | نیویورک تایمز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات