طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آمریکا نظام اخلاقی ندارد و قابل اعتماد نیست

آمریکا نظام اخلاقی ندارد و قابل اعتماد نیست

نظام قضایی آمریکا قابل اعتماد نیست | ترامپ

فرمانده سپاه قدس گفت : آمریکا نظام اخلاقی ندارد و قابل اعتماد نیست

یادواره شهدا شهرستان ملایر استان همدان, سردار سیلیمانی, فرمانده سپاه قدس, آمریکا نظام اخلاقی ندارد قابل اعتماد

یادواره شهدا شهرستان ملایر استان همدان, سردار سیلیمانی, فرمانده سپاه قدس
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ سردار سلیمانی در یادواره سرداران ، امیران ، فرماندهان و هزار و صد شهید شهرستان ملایر افزود : عده ای که امریکا را خوب نمی شناسند می گویند ما در انزوا قرار داریم و باید به سمت آنها برویم در حالی که امریکا نظام اخلاقی ندارد و قابل اعتماد نیست.

او ایران را دارای نظامی اخلاقی دانست وگفت : دستورالعملهای گوناگون وعمیق رهبری در مسائل گوناگون ، اخلاقی و موجب افتخار وسربلندی است.

سردار سلیمانی افزود : قریب دو میلیون و300 هزار نفر در 15سال گذشته در منطقه کشته شده اند و ایران امن ، عمق استراتژیک دارد که اگر نداشت و در انزوا بود کانون توجه واقع نمی شد.

فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه آگاهی وآمادگی مردم دشمن را ناکام می کند خاطرنشان کرد : آگاهی بدون آمادگی خسارت بار است و اگر مردم را درگیر موضوعات کوچک بکنیم عقب می مانیم.

سردار سلیمامی ادامه داد : کنگره بزرگداشت شهدا انفجار معنویت است که اثراتش تا مدتها در جامعه باقی می ماند.

او افزود : دفاع مقدس نامیدن هشت سال مقاومت توسط امام(ره) / تنها مقابله با کفر نبود بلکه اعمال و رفتاری بود که در جبهه مشاهده می شد و قداست خاصی داشت بطوریکه از صدر اسلام تاکنون کم نظیر بود.

سردار قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد : امام(ره) رزمندگان را اولیاء خاص و رهبران ملت خواند و این همان قداست بی نظیر هشت سال دفاع مقدس است.


او با اشاره به اهمیت جهاد در راه خدا به پیام امام (ره) به حجاج گفت : ای نشستگان در خانه خدا/ ایستادگان مقابل دشمنان خدا را دعا کنید واین موضوع معنویت والای دفاع را در مقایسه با حج نشان می دهد.

یادواره شهدا شهرستان ملایر استان همدان, فرمانده سپاه قدس, سردار سیلیمانی, آمریکا نظام اخلاقی ندارد قابل اعتماد

سردار سلیمانی با اشاره به اهمیت و بزرگی خانواده شهدا گفت : هر مادری ، مادر شهید نمی شود و او آفریده شده تا مادر شهید بشود.

او گفت : در یکی از عملیاتها تلفات زیادی داشتیم که فرماندهان شک کردند به راهی که می رویم / از امام(ره) پرسیدند که امام(ره) فرمود من مسئول خون شهدا هستم و اینان کسانی هستند که نامشان در لوح محفوظ ثبت شده است.

فرمانده سپاه قدس با اشاره به ضرورت حفظ یاد و نام شهدا خاطرنشان کرد : هر خانواده و هر فردی در جایی که هست باید تصویر شهدا را داشته باشد و در مسیر آنان حرکت کند واگر نکرد بی معرفتی کرده است چرا که شهدا جان دادند تا ما راحت زندگی کنیم وعزت داشته باشیم.

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت : خوب است امامزاده ها را بسازید اما شهدا کمتر از آنها نیستند بلکه برگزیدگان الهی ومتصل به مدار انبیاء و اولیاء هستند و عبد واقعی خدا هستند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه مدیریت جنگ همیشه بحث برانگیز بود ادامه داد : در این جنگ سرباز و فرمانده یکی بود و فرماندهانی نظیر باکری همان راهی را رفتند که دیگر شهدا رفتند به طوری که بدن شهدا بازنگشت و او نیز پیکرش باقی ماند.

سردار سلیمانی گفت :جامعه ما نیازمند فضایی است که در آن مانند دوران جنگ بدون تعارف کار انجام می شد وکاری روی زمین نمی ماند ، خود بزرگ بینی نبود مجادله نبود و ما به حال و هوای آن دوران نیازمندیم.

یادواره سرداران ، امیران ، فرماندهان و هزار و صد شهید شهرستان ملایر از ساعت 15 با دو برابر ظرفیت 3 هزار نفری سالن الغدیر شهر ملایر تا هنگام اذان مغرب برگزار شد.

فرمانده سپاه قدس, سردار سیلیمانی, یادواره شهدا شهرستان ملایر استان همدان, آمریکا نظام اخلاقی ندارد قابل اعتماد

استان همدان 8 هزار شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم نظام و انقلاب و نه شهید مدافع حرم تقدیم حرم آل الله که دو شهید مدافع حرم ازشهرستان ملایر است.

کردها باید بدانند که آمریکا قابل اعتماد نیست | نماینده پارلمان سوریه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات