طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیآموزش 100 هزار نیرو برای برگزاری انتخابات

آموزش 100 هزار نیرو برای برگزاری انتخابات

برگزاری کلاس های آموزشی جمعیت هلال احمر

معاون سیاسی استاندار تهران تاکید کرد: آموزش بیش از ۱۰۰ هزار نفر در سطح استان تهران برای برگزاری انتخابات را پیش بینی می کنیم.


انتخابات ریاست جمهوری 96

خبرگزاری ایلنا: سید شهاب الدین چاوشی؛ معاون سیاسی استاندار تهران در مورد تاریخ ورود وزارت کشور به مباحث مربوط به انتخابات سال آینده عنوان کرد: انتخابات مقدمات فراوانی دارد، آموزش بیش از ۱۰۰ هزار نفر در سطح استان تهران برای برگزاری انتخابات را پیش بینی می کنیم. این لازمه اش این است که از زمان بندی که در کارهای مربوط به انتخابات اعلام می شود، زودتر کارهای خود را شروع کنیم و آمادگی لازم را داشته باشیم. البته غالب نیروهای ما در انتخابات گذشته آموزش لازم را دیدند، ولی این احتمال که این بار انتخابات بتواند ماشینی باشد، وجود دارد.

او افزود: در این صورت خیلی از دغدغه ها و نگرانی های اجرایی برطرف می شود اگر هم این فرض ممکن باشد، باید آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیک را هم داشته باشیم. اگر قرار باشد تمام مراحل انتخابات ماشینی باشد، طبیعتا نیروها باید آموزش های ویژه ای را ببینند. این مراحل نیاز به زمان دارد و ما از اوایل مهرماه کار خود را برای سازماندهی کار اجرای انتخابات در سطح استان تهران در جلسات متفاوت شروع خواهیم کرد.

معاون سیاسی استاندار تهران یادآور شد: در انتخابات گذشته هم ما جلسات آسیب شناسی انتخابات های دوره های قبل را برگزار کردیم. این به ما کمک می کند که مناطق ضعف خود در انتخابات گذشته را پوشش دهیم. برنامه زمان بندی رسمی از دی ماه شروع می شود. ساختار و مقدمات انتخابات مستلزم صرف زمان قابل توجهی است.

اخذ مجوز استخدام 10 هزار نیروی آموزش و پرورش
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات