طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آموزش و پرورش و کانون یک پایگاه آموزشی هستند

آموزش و پرورش و کانون یک پایگاه آموزشی هستند

اجرای برنامه های آموزشی در کانون پرورش فکری شاهین دژ

مدیر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان آذربایجان غربی گفت:کانون و آموزش و پرورش را به عنوان یک پایگاه آموزشی نام برد.

ارومیه, کانون, آموزش وپرورش, آموزش پرورش کانون پایگاه آموزشی

ارومیه, کانون, آموزش وپرورش, پایگاه

به نقل ازخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، مدیر کانون استان در اجلاس رؤسای آموزش و پرورش آذربایجان غربی که درارومیه برگزار گردید، اظهار داشت: کانون و آموزش و پرورش از سال گذشته با امضا تفاهم نامه ای فعالیت مشترک خود را گسترش دادند که نتایج چشمگیری دربر داشت وبا توجه به این که مخاطب کانون و آموزش و پرورش دانش آموزان هستند، به نوعی لازم است این همکاری را گسترش دهیم.

زاهدی همچنین ضمن اشاره به فرا رسیدن ماه مهر و برگزاری نخستین جلسه کمیته استانی هفته ملی کودک در هفته آینده، بیان کرد: امسال با توجه به مصادف شدن هفته ملی کودک با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و ماه محرم و پس معنوی برنامه ها، خواستار همکاری آموزش و پرورش در اجرای برنامه های این هفته شد.

وی در ادامه با اشاره به اجرای برنامه های نشاط آور، تئاتر و نمایش عروسکی در سالن های نمایش کانون که در طول سال برگزار می شود، از رؤسای نقاط 24 گانه استان خواست که مدیران مدارس دانش آموزان را به کانون هدایت کنند.

زاهدی در ادامه با تأکید بر تقویت تعامل بین سازمانی و بازگشایی مدارس، گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به سال« اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و تولید کالاهای ایرانی از سوی کانون در صدد هستیم نمایشگاه های فروش محصولات را با همکاری آموزش و پرورش بیش از پیش سامان دهیم تا دانش آموزان بتوانند از این کالاها استفاده کنند و بتوان از این طریق به هدف ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی رسید.

زاهدی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با یک تعامل سازمنده در جهت ارتقاء فعالیت های کانون و آموزش و پرورش که یک پایگاه آموزشی مشترک هستند، قدم برداریم.

فریدون سیدمصطفوی مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز با تأکید بر این که همراهی و همدلی بین کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و آموزش و پرورش زمینه توسعه مفاهیم آموزشی و تربیتی را گسترش می دهد، از مدیران نقاط و نواحی 24 گانه استان خواست به عنوان یک مسئول آموزشی و پرورشی به این امر مهم توجه ویژه داشته باشند.

تحویل 15 طرح آموزشی، ورزشی و کانون پرورش فکری در مهرماه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات