طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیآیا مهاجم کلمبیایی رئال محروم می شود؟

آیا مهاجم کلمبیایی رئال محروم می شود؟

مهاجم کلمبیایی در راه نفت آّبادان

بعد از پایان دیدار تیم های رئال مادرید و ویارئال که با نتیجه مساوی به پایان رسید، بازیکنان تیم مادریدی نسبت به نحوه قضاوت تیم داوری، شدیداً معترض بودند.

وبسایت نود: خامس رودریگز داور را متهم کرد که با تیم حریف بسیار مهربان بوده و از بسیاری از خطاهای بازیکنان حریف گذشت می کرد.


در دیدار رئال مادرید با زرد پوشان ویا رئال که چهارشنبه شب در سانتیاگو برنابئو برگزار شد، شاگردان زیدان در کسب هفدهمین پیروزی متوالی خود ناکام ماندند و نتوانستد رکورد بیشترین پیروزی متوالی را به نام خود ثبت کنند. در این دیدار، برونو سوریانو زننده تک گل ویا رئال از روی نقطه پنالتی بود، اما سرخیو راموس در نیمه دوم بازی را به تساوی کشاند و این نتیجه تا پایان حفظ شد.


بازیکنان رئال مادرید معتقد بودند داور در نیمه دوم از خطای پنالتی آشکار بازیکنان ویا رئال چشم پوشی کرده و یک پنالتی مسلم را از میزبان گرفته است. شدت اعتراض تماشاگران و هواداران رئال به اندازه ای عمده بود که ناظر رسمی این بازی در دقایق پایانی و حتی بعد از پایان بازی به سمت سکوهای تماشاگران رفت و از آنها خواست به رفتارهای خشونت آمیز و معترضانه خود خاتمه دهند. بعد از پایان بازی هم بازیکنان رئال دست از اعتراض بر نداشته و با پرخاشگری به داور، اوضاع را بدتر کردند. اعتراض های گسترده رئالی ها باعث شد داور بعد از سوت پایان به دنی کارواخال کارت زرد داد؛ و در همین لحظه اعتراض تماشاگران به اوج رسید و جو ورزشگاه را ملتهب ساخت.


رئال مادرید, رئال مادرید, رئال مادرید, آیا مهاجم کلمبیایی رئال محروم

رئال مادرید


خامس رودریگز از جمله بازیکنانی بود که اعتراض های شدیدی به داور داشت و نحوه قضاوت برای تیم میهمان را بسیار مهربانانه دانست. وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید نقل ازی از صحبت های ملی پوش کلمبیایی را در خروجی خود قرار داد که به شدت از قضاوت بازی ناراضی بود:


بازی را خیلی کند شروع کردیم، داور بازی قضاوت بسیار ضعیفی داشت. تصمیمات او برای تیم ما بسیار سخت گیرانه بود اما با تیم حریف رفتاری مهربانانه و باگذشت داشت. داور حتی در اعلام زمان های تلف شده بازی هم تصمیم درستی نگرفت و حداقل سه چهار دقیقه از زمان های تلف شده در طول بازی را نادیده گرفت. اگر به وقت کشی بازیکنان ویا رئال دقت کنیم، به راحتی متوجه می شویم که زمان های تلف شده حداقل باید دو برابر اعلام می شد. 


وی در ادامه صحبت هایش گفت:


باید بازی هایمان را با شدت و میل بیشتری به پیروزی و گلزنی شروع کنیم. باید بپذیریم که در نیمه دوم بازی بسیار خوبی انجام دادیم و استحقاق زدن گل های بیشتر و پیروزی در این بازی را داشتیم. البته نباید فراموش کرد که حریف امروز ما تیم بسیار خوب و منسجمی بود. داور به آنها اجازه می داد تا هر کاری که دلشان می خواهد در زمین انجام دهند؛ آنها بسیار وقت بازی را تلف می کردند. در نیمه دوم فقط سه دقیقه زمان تلف شده اعلام شد، در حالیکه به نظرم نیمه دوم حداقل پنج یا شش دقیقه زمان تلف شده داشت. به طور کلی قضاوت امروز داور بسیار ضعیف بود.

تعلیق محرومیت رئال توسط دادگاه CAS
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات