طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آیت الله نوری همدانی به یاسوج می آید

آیت الله نوری همدانی به یاسوج می آید

آیت الله نوری همدانی

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید کشور هفتم مهر سالجاری به یاسوج سفر می کند.

تبلیغات اسلامی, کهگیلویه و بویراحمد, ایت الله نوری همدانی, آیت الله نوری همدانی یاسوج آید

تبلیغات اسلامی, کهگیلویه و بویراحمد, ایت الله نوری همدانی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ حجت الاسلام و المسلمین حمید برازش گفت: سفر این عالم ربانی به یاسوج با دعوت مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بوده و پنج روز نیز ادامه دارد.

وی گفت: آیت الله نوری همدانی هفتم مهر با استقبال نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، استاندار، ائمه جمعه، روحانیان، مدیران حوزه های علمیه و فرمانداران استان وارد یاسوج خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این مرجع تقلید هشتم مهر و از ساعت هشت تا 9 و 30 دقیقه صبح با خانواده شهدا، ایثارگران، آزادگان و تشکل های دینی دیدار می کند.

حجت الاسلام و المسلمین برازش عنوان کرد: دیدار با قشرهای متفاوت مردم کهگیلویه و بویراحمد از ساعت 9 و 30 دقیقه تا 11 و 15 دقیقه صبح از برنامه های روز دوم سفر آیت الله نوری همدانی به یاسوج در هشتم مهر است.

وی ابراز داشت: این عالم ربانی از ساعت 10 تا 12 ظهر نهم مهر با علما و روحانیان کهگیلویه و بویراحمد در دفتر آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان دیدار می کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آیت الله نوری همدانی 10 مهر و از ساعت 9 تا 11 صبح در سالن شهید ایزدپناه یاسوج با معلمان، نخبگان علمی و استادان دانشگاه های استان دیدار خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین برازش اظهار داشت: این مرجع تقلید از ساعت 17 تا 19 عصر همین روز نیز در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با موضوع امر به معروف و نهی از منکر که با حضور ائمه جمعه، فرمانداران، شهرداران، بخشداران و دیگر مسئولان اجرایی استان در یاسوج برگزار خواهد شد کمپانی می کند.

وی افزود: دیدار با نیروهای نظامی و انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در نمازخانه فرماندهی نیروی انتظامی استان در یاسوج و از ساعت هفت تا هشت و 30 دقیقه صبح از برنامه های روز پنجم و پایانی سفر این عالم ربانی به یاسوج در 11 مهر است.

اقامه نماز به امامت آیت الله نوری همدانی در حرم مطهر رضوی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات