طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتابراز تمایل جرج بوش پدر به انتخاب نامزد دموکرات ها

ابراز تمایل جرج بوش پدر به انتخاب نامزد دموکرات ها

نامزد دموکرات ها در انتخابات تغییر می کند؟

منابع آگاه اعلام کردند رئیس جمهور پیشین آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری به کلینتون رای خواهد داد.

انتخابات آمریکا, دونالد ترامپ, ستاد انتخاباتی ترامپ, ابراز تمایل جرج بوش پدر نامزد دموکرات

انتخابات آمریکا, دونالد ترامپ, ستاد انتخاباتی ترامپ, بیل کلینتون, ترامپ, نامزد جمهوری خواهان, جرج بوش, کلینتون, جمهوری خواهان, هیلاری کلینتون, بین الملل

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان، منابع نزدیک به جرج هربرت واکر بوش اعلام کردند چهل و یکمین رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری به هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها، رای خواهد داد. این اقدام توبیخ آمیز در جهت اعلام انزجار از نامزد حزب جمهوری خواه صورت گرفته است.


این نخستین بار نیست که بوش پدر تمایل خود را به رای دادن به کلینتون ابراز می کند. تمایل بوش جمهوری خواه به نامزد دموکرات ها، فصل جدیدی را در روابط پیچیده این دو حزب در سیاست آمریکا می گشاید. ابراز تمایل به نامزد دموکرات ها از سوی جرج بوش در 49 روز باقیمانده به انتخابات، یک حرکت سیاسی قابل توجه علیه نامزد جمهوری خواهان است.


رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ روز سه شنبه در واکنش به این خبر اظهار کرد: «من به رئیس جمهور 92 ساله سابق و تصمیماتش احترام می گذارم!» وی در ادامه گفت: «جذاب است وی می خواهد به همسر کسی رای دهد که او را در رقابت های انتخاباتی شکست داده است.»


خبر حمایت جرج بوش از کلینتون با انتشار پستی از سوی کندی تاوسند، دختر رابرت اف. کندی، در فیسبوک منتشر شد. وی تصویر خود به همراه جرج بوش را با این توضیح منتشر کرد: «او به من گفت به هیلاری رای خواهد داد!!»


نامزدی جنجالی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری، موجب ایجاد شکاف میان اعضای حزب جمهوری خواه شده است؛ به طوری که بسیاری از جمهوری خواهان آمریکا از حمایت نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات اجتناب کرده اند.انتقام از جسد پدرخوانده ی نامزد با اسید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات