طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اتاق الکترونیک پارک علم و فناوری سمنان و مسکو تشکیل می شود

اتاق الکترونیک پارک علم و فناوری سمنان و مسکو تشکیل می شود

اقدامات آموزش و پرورش برای توسعه فعالیت های نظیر پارک های علم و فناوری

پارک خصوصی علم و فناوری مسکو با پارک علم و فناوری استان سمنان در زمینه های معادن، ایمپلنت ها و تولید محتوای رسانه ای همکاری می کند.

مشترک, اتاق, سمنان, اتاق الکترونیک پارک علم فناوری سمنان مسکو تشکیل

مشترک, اتاق, سمنان, تشکیل, همکاری, پارک علم و فناوری
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان،رییس پارک علم و فناوری استان بااشاره به دیدار خود با آندری کانیکٌف رییس پارک خصوصی JSC Kalibrمسکو در حاشیه کنفرانس IASP اظهار کرد: پارک خصوصی JSC Kalibr، در شمال شرق مسکو و در زمینه علم و فناوری فعالیت می کند.
دکتر سید محمد اسماعیل جلالی با اشاره به دلایل انجام این دیدار مشترک افزود: این دیدار به منظور آشنایی دوطرف روسی و ایرانی(استان سمنان) با قابلیت ها و توانمندی های یکدیگر در زمینه های علمی و فناوری برگزار و طی آن راه های شروع و افزایش سطح همکاری دو پارک و کمپانی های مستقر در آن مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت.
جلالی به نتایج انجام این مذاکرات اشاره و اضافه کرد: در همین ارتباط دو طرف به این توافق رسیدند که در فاز نخست، اتاق الکترونیک بین دو پارک تشکیل شده و توانمندی ها و علاقمندی های کمپانی های مستقر در هر پارک به طرف مقابل معرفی و شناسانده شود.
رییس پارک علم و فناوری استان سمنان یادآوری کرد: آندری کانیکُف رییس پارک خصوصی JSC Kalibr مسکو در این دیدار رسما اعلام کرد که طرف روس در زمینه های مربوط به معادن، انواع ایمپلنت ها و همچنین تولید محتوای رسانه ای و تجهیزات مربوطه آماده ی همکاری با پارک استان سمنان و کمپانی های مستقر در آن است. ضمن اینکه در این دیدار دو طرف به توافق رسیدند که به منظور ارتقای سطح همکاری ها در این گام، اطلاعات تجاری کمپانی های عضو هر دو پارک برای برقراری تعاملات آتی و ارتقای کیفی سطح مراودات علمی و فناورانه در اختیار دو طرف قرار گیرد.

پارک های علم و فناوری رده بندی می شوند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات