طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اتحاد بین رهبری و مردم عامل پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس

اتحاد بین رهبری و مردم عامل پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس

ایران مهم ترین عامل دَر سازماندهی بسیج مردمی بود | وزیر دفاع اسبق عراق

فرمانده سپاه ماکو : هشت سال دوران دفاع مقدس به بسیاری از کشور های دنیا جرات مقابله با مستکبران را داد.

آذربایجان غربی, پیروزی, ارومیه, اتحاد بین رهبری مردم عامل پیروزی ایران دفاع مقدس

آذربایجان غربی, پیروزی, ارومیه, اتحاد, ماکو
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، سرهنگ پاسدار طالب رحیمی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو ضمن تبریک و تهنیت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطر213 هزار شهید هشت سال جنگ تحمیلی گفت : رژیم بعث عراق به رهبری با تحریک کشور های بلوک غرب و شرق و بهانه قرار دادن قرارداد 1951 الجزایر در 31 شهریور سال 1359 به خاک جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرد .

وی با اشاره به فرمایش رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند جنگ ما جنگ حق علیه باطل بود افزود : تازمانی که جمهوری اسلامی ایران مدافع حقوق ملت های مظلوم دنیا است و همواره از اسلام و مسلمانی دم می زند این جنگ ها ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو با بیان اینکه هشت سال دوران دفاع مقدس به بسیاری از کشور های دنیا جرات مقابله با مستکبران را داد گفت : بر اساس فرمایش امام راحل یکی را دستاورد های جنگ برای ما دوری اقکار پلید دشمنان در خصوص جنگ با جمهوری اسلامی ایران بود.

رحیمی خاطر نشان ساخت : رژیم بعث عراق قبل از حمله به ایران دارای 40 میلیارد دلار ذخیره ارزی بود که در پایان جنگ به بدهکارترین کشور دنیا مبدل گردید.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو با تقدیر از تلاش ها و زحمات تیم دیپلماسی کشورمان و تاکید بر حمایت از آنها گفت : در عصر کنونی دیپلماسی نمی تواند بدون پشتوانه و قدرت نظامی موثمر ثمر باشد.

دفاع مقدس فرصت طلایی ملت ایران برای تمرین زندگی در شرایط توطئه و تحریم بود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات