طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثاتوبوس مسافری در آب های قشم غرق شد

اتوبوس مسافری در آب های قشم غرق شد

ابداع کولر آبی بر روی اتوبوس های کرمان

مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک دستگاه اتوبوس ساعت 7:56 صبح دوشنبه به هنگام آماده شدن برای ورود به شناور لندینگ کرافت (شناورهای ویژه حمل خودرو) در محدوده بندر پهل سقوط کرد؛ اما سرنشینان آن توسط نیروهای امدادی این سازمان نجات یافتند.

خبرگزاری ایرنا: مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک دستگاه اتوبوس ساعت 7:56 صبح دوشنبه به هنگام آماده شدن برای ورود به شناور لندینگ کرافت (شناورهای ویژه حمل خودرو) در محدوده بندر پهل سقوط کرد؛ اما سرنشینان آن توسط نیروهای امدادی این سازمان نجات یافتند.

پژمان بهرامی در گفت و گو با خبرنگار افزود: این اتوبوس که با 14 سرنشین از شیراز راهی جزیره قشم شده بود، به هنگام سقوط در دریا هشت سرنشین شامل پنج مسافر و سه خدمه داشت.


وی اضافه کرد: تمامی سرنشینان یاد شده با هوشمندی نیروهای امدادی سازمان منطقه آزاد قشم نجات یافتند و این حادثه هیچ گونه تلفات جانی به همراه نداشت.

قشم, اتوبوس, قشم, اتوبوس مسافری آب قشم غرق

اتوبوس, قشم


مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم در تشریح نحوه نجات دادن سرنشینان اتوبوس غرق شده، گفت: با تلاش نیروهای مستقر در بندر پهل تمام هشت سرنشین از طریق سقف اتوبوس به بیرون منتقل شدند و حال همه سرنشینان خوب است.


بهرامی اظهار کرد: این اتوبوس به هنگام آماده شدن برای ورود به شناور لندینگ کرافت، به علت بی احتیاطی راننده و خالی کردن ترمز، از قسمت عقب به داخل دریا سقوط کرد.

قشم, قشم, اتوبوس, اتوبوس مسافری آب قشم غرقوی با اشاره به شرایط جزر دریا، ادامه داد: هم اینک تلاش برای بیرون کشیدن اتوبوس از دریا با مشارکت نیروهای امدادی، پتروساحل، دریابانی و امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم شروع شده است.


سفر دریایی به جزیره قشم به 2 روش شامل کشتی های مسافربری و انتقال خودرو از طریق لندینگ کرافت در مسیر دو کیلومتری بندر پهل - بندر لافت امکان پذیر است.

اتوبوس, اتوبوس, قشم, اتوبوس مسافری آب قشم غرق

تجهیز سالن مسافری عمان دَر قشم بِه بخش ICT
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات