طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیعکس های اجرا سفر مجازی به مریخ با هولو لنز مایکروسافت توسط ناسا

عکس های اجرا سفر مجازی به مریخ با هولو لنز مایکروسافت توسط ناسا

عکس های اجرا سفر مجازی به مریخ با هولو لنز مایکروسافت توسط ناسا

سفر به مریخ حداقل ۵۵ میلیون کیلومتر طول می کشد و اکنون ناسا قصد دارد این تجربه را در قالب یک آزمایش واقعیت مجازی امکان پذیر سازد.

به نقل از خبرنگار گروه اخبار داغ فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان:تبلیغات سفر ارزان و مستقیم به تایلند با ایرآسیاتورهای تایلند الی گشت با تخفیف تا ۲۰ درصدمجتمع بازدید مرکز فضایی کندی قرار است برنامه «مقصد: مریخ» را با استفاده از هدست «هولو لنز» مایکروسافت اجرا کند که میهمانان را در قالب یک تور به نقاط متفاوت مریخ می برد.


مجازی, مایکروسافت, ناسا, اجرا سفر مجازی مریخ هولو لنز مایکروسافت توسط ناسا

مجازی, مایکروسافت, ناسا, مریخ


این تجربه توسط پروژه OnSight انجام می شود که یک ابزار نرم افزاری مشارکتی بین مایکروسافت و آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا است.

این پروژه ابتدا در ژانویه ۲۰۱۵ برای کاوش سه بعدی سیاره سرخ توسط دانشمندان اعلام شد که که با استفاده از هدست مایکروسافت امکان پذیر است. از این برنامه بعدها به عنوان پایه ای برای اپلیکیشن واقعیت مجازی مارس ۲۰۳۰ برای پلت فرم مقوای گوگل (Google Cardboard)، هدست Gear VR سامسونگ و اوکیلوس ریفت استفاده شد.


مایکروسافت, مریخ, مجازی, اجرا سفر مجازی مریخ هولو لنز مایکروسافت توسط ناسا


برنامه «مقصد: مریخ» با استفاده از تصاویر و داده های ثبت شده توسط کاوشگر کنجکاوی، مناظر خود را ساخته و آن ها را در محل ایستادن کاربر قرار می دهد. بازدیدکنندگان مجازی سیاره مریخ توسط هولوگرامی از باز آلدرین، دومین نفری که به ماه پای گذاشت و «اریسا هاینز»، دانشمند مسئول هدایت کاوشگر کنجکاوی به نقاط اصلی و محل اکتشافات هدایت می شوند.


این برنامه تا اول ژانویه ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت و هزینه ورودی آن ۵۰ دلار است.سفر مجازی به مریخ با هولو لنز مایکروسافت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات