طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اجرایی شدن سه شنبه بدون خودرو در شیراز

اجرایی شدن سه شنبه بدون خودرو در شیراز

ترویج سه شنبه های بدون خودرو در کامیاران

همایش دوچرخه سواری همزمان با روز جهانی بدون خودرو و گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد بهمن گلبارنژاد امروز در شیراز برگزار شد.

روز جهانی بدون خودرو, اجرایی شدن, بدون خودرو, اجرایی شنبه بدون خودرو شیراز

روز جهانی بدون خودرو, اجرایی شدن, بدون خودرو, سه شنبه, شیراز
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ پاک فطرت رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس با بیان اینکه این طرح با محوریت هیئت ورزش های همگانی و همراهی و هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز و همچنین پلیس راهور عملیاتی می شود گفت: براساس این طرح از شهروندان شیرازی درخواست می شود در این روز در حد امکان خودرو های خود را بیرون نیاورده و با وسلیقه نقلیه عمومی و یا دوچرخه عبور و مرور کنند.
پاک فطرت خاطرنشان کرد:اجرای سه شنبه های بدون خودرو در شیراز نیازمند همکاری های بین بخشی سازمان ها و عزم و اراده جدی مسئولان در این کار و باید با یک تعامل سازنده این طرح را اجرا کرد تا الگوی شهرهای دیگر باشد.
پاک فطرت از مسئولان شهری و اداره ها درخواست کرد تا هرکدام به سهم خود در این طرح مشارکت داشته و به کارکنان خود توصیه کنند روزهای سه شنبه را با دوچرخه به محل کار آمده و یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا موضوع سه شنبه های بدون خودرو کم کم در شیراز نهادینه شود.

عکس های سه شنبه های بدون خودرو در گلپایگان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات