طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاقطعال غیبت اشمایکل برابر منچستریونایتد

اقطعال غیبت اشمایکل برابر منچستریونایتد

اقطعال غیبت خلیل زاده مقابل پرسپولیس

کلودیو رانیری نگران غیبت کسپر اشمایکل در دیدار مقابل منچستریونایتد است.


لسترسیتی

طرفداری: دروازه بان تیم ملی دانمارک دو بازی گذشته روباه ها را به علت مصدومیت از دست داده است و در روز پنجشنبه نیز مشکلات عضلانی را در پای خود احساس کرده است. اشمایکل در طول تعطیلات ملی عمل فتق انجام داده بود. 


به نقل از Skysports، رانیری از چگونگی و عضو آسیب دیده کسپر اشمایکل ابراز بی اطلاعی کرد. روبرت تسیلر در دو بازی اخیر لسترسیتی مقابل برنلی و چلسی به میدان رفته بود و انتظار می رود که در سومین بازی پیاپی خود در ورزشگاه اولدترافورد نیز به میدان برود. رانیری درباره حالت اشمایکل گفت:


کسپر امروز و در طی جلسه تمرینی دردی را در عضلات خود حس کرد و فردا شدت مصدومیت او را بررسی خواهم کرد. دقیقا نمی دانم که مشکل او چیست. او به من گفت که دردی را در عضلات خود حس می کند. من پزشک نیستم بعد اجازه دهید که حالت او را فردا بررسی کنم. اگر مشکل او جدی نباشد در بازی مقابل منچستریونایتد به میدان خواهد رفت در غیر این صورت در خانه خواهد ماند. هر احتمالی درباره شرایط او وجود دارد.


کلودیو رانیری تاکید کرد که لسترسیتی بدون هیچ ترسی در مقابل منچستریونایتد به میدان خواهد رفت.


ما بسیار شجاع هستیم. برای چه باید از رفتن به منچستر بترسیم؟ مگر بدتر از شکست چه اتفاقی آن جا خواهد افتاد؟ هفتاد هزار تماشاگر به آن جا می آیند و این فوق العاده است. این بازی یک نمایش شخصی نیست و همه در آن سهیم هستند. نخستین بار نیست که این ترکیب لسترسیتی مقابل منچستریونایتد بازی می کند. اکنون بازیکنانمان بسیار با تجربه شده اند. طبیعی است هنگامی که در یک ورزشگاه بزرگ بازی می کنید، می خواهید که بهترین خود را در آن جا نشان دهید.

اقطعال غیبت پیکه در دو بازی اسپانیا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات