طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیاقطعال یکطرفه شدن چالوس

اقطعال یکطرفه شدن چالوس

جاده کرج - چالوس یکطرفه شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین حالت جوی و ترافیکی جاده های کشور از احتمال یک طرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.


جرایم رانندگی

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین حالت جوی و ترافیکی جاده های کشور از احتمال یک طرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین حالت ترافیکی جاده های کشور، گفت: برابر نقل از های دریافتی در حال حاضر در ابتدای محور کرج چالوس ترافیک سنگین است.

رحمانی با بیان اینکه در محور قزوین _ رشت و محور منجیل _ قزوین ترافیک نیمه سنگین نقل از شده است افزود: در محور هراز نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

وی با بیان اینکه در دیگر محورهای مواصلاتی کشور مشکل ترافیکی خاصی نقل از نشده است، درباره حالت جوی جاده ها نیز گفت: هیچ نقل ازی مبنی بر مداخلات جوی در جاده های کشور نداشتیم، اما با توجه به گرمای هوا توصیه ما به رانندگان این است که از رانندگی مداوم در جاده پرهیز کنند و اگر قصد رانندگی شبانه را دارند قطعا خواب کافی و استراحت داشته باشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین احتمال یکطرفه شدن جاده چالوس از مرزن آباد به سمت تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر تصمیم بر این است که از ساعت ۱۸ امروز تا ساعت ۲۴ از مرزن آباد به سمت تهران به صورت یک طرفه انجام شود اما ممکن است با توجه به شرایط موجود ساعت اجرای این طرح تغییر کرده یا حتی یک طرفه شدن آن منتفی شود.

رحمانی با بیان اینکه در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی ماموران پلیس راه در آماده باش کامل هستند، خاطرنشان کرد: شماره تلفن 88255555 در هر ساعت از شبانه روز آماده امدادرسانی به حوادث احتمالی و نیز اطلاع رسانی در مورد آخرین حالت جوی و ترافیکی جاده های کشور به رانندگان و مسافران است.

کرج - چالوس عید قربان یکطرفه می شود
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات