طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
احداث مرکز تربیت مدرس علمی کاربردی جنوب کشور در شیراز

احداث مرکز تربیت مدرس علمی کاربردی جنوب کشور در شیراز

تربیت مدرس در دانشگاه جامع علمی-کاربردی گلستان

مرکز تربیت مدرس علمی کاربردی جنوب کشور در شیراز راه اندازی می شود.

علمی کاربردی, احداث مرکز, شیراز, احداث مرکز تربیت مدرس علمی کاربردی جنوب کشور شیراز

علمی کاربردی, احداث مرکز, شیراز, تربیت مدرس, جنوب کشور
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ دکتر علیرضا موغلی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس گفت: در این مرکز 2 هزار و 150 متر ساخت و ساز انجام شده که باید تجهیز شود و با توجه به ظرفیت های شیراز مناسب است این فضای احداث شده به مرکز تربیت مدرس جنوب اختصاص یابد ضمن آن که باید در این سازه میهمان سرا های خوبی برای پذیرش میهمانان و زائران فراهم شود.
وی افزود: 10 مرکز شامل پنج مرکز جوار صنعت و یک مرکز فرهنگی قرآنی غدیر در این مدت راه اندازی شد که در راستای نظام آموزش مهارتی و نظری بود.
موغلی ادامه داد: در دوره فعالیت من 2 هزار و 500 کارمند و مدرس مدعو این مرکز مورد گفتگو قرارگرفته و تطبیق شدند ضمن این که مرکز علمی کاربردی فارس در سطح کارکنان 31 استان 18 دوره مهارتی برگزار کرد.
وی با تأکید بر این که دوره های آموزشی باید منجر به ایجاد اشتغال شود بیان کرد: در دوره ما مراکز رشد و خوشه های صنعتی متعدد ایجاد شد و از جمله هفت کمپانی آن فعال هستند و بیش از 73 شغل دانش بنیان از این طریق ایجاد شده است.
فارغ التحصیلی 19 هزار و 500 دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کسب مقام نخست جشنواره حرکت انجمن های علمی در سال های 92 و 93 و کسب مقام نخست فرهنگی و قرآنی در سال های متفاوت ازجمله مواردی بود که موغلی در ذیل فعالیت های انجام شده به آن اشاره کرد.

اقدام به جذب دانشجو در مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی یزد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات