طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیاحمدی نژاد هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات 96 نگرفته است

احمدی نژاد هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات 96 نگرفته است

نظر احمدی نژاد درباره احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:از سخنان صریح احمدی نژاد و اطرافیانش برمی آید که وی هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نگرفته است.

روحانی, اخبار سیاسی, انتخابات ریاست جمهوری, احمدی نژاد هنوز تصمیمی کاندیداتوری انتخابات نگرفته

روحانی, اخبار سیاسی, انتخابات ریاست جمهوری, احزاب و تشکل ها, احمدی نژاد
سیدمحمد حسینی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیرامون سفرها و سخنرانی های اخیر محمود احمدی نژاد اظهار داشت: آنچه که از سخنان صریح احمدی نژاد و اطرافیانش برمی آید و در رسانه ها منتصویر شده این است که وی هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نگرفته است.


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از عدم شفافیت قانون انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان، گفت: اینکه فعالیت های اخیر احمدی نژاد تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود یا خیر، به علت شفاف نبودن قانون است و لازم است بازنگری شود.


وی با بیان اینکه باید برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری فرصت و مجال کافی وجود داشته باشد، تأکید کرد: ظرف 20 روز یا یک ماه، یک فرد نمی تواند برای انتخابات ریاست جمهوری در سطح کشور مطرح شود.


حسینی تصریح کرد: لازم است زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری زودتر صورت گیرد تا کسانی که تأیید صلاحیت می شوند، فرصت کافی برای تبلیغات داشته باشند.


وی با اشاره به اینکه در دوره های قبل انتخابات ریاست جمهوری نیز مرسوم بود که کاندیداها از ماه ها قبل تبلیغاتشان را آغاز می کردند و در این باره منعی وجود نداشت، یادآور شد: بر این اساس آنان موقعیت خود را ارزیابی می کردند و وقتی می دیدند مورد اقبال مردم نیستند، از حضور در انتخابات صرف نظر می کردند.


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود : فعالیت ها و سخنرانی های احمدی نژاد که ماهی یک یا دو بار انجام می شود، نباید مشکل ساز و حساسیت برانگیز تلقی شود.


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه اگر قرار است تبلیغات انتخاباتی انجام بشود باید برای همگان این گونه باشد، اظهار داشت: تعجب آور است که فقط در مورد فعالیت های احمدی نژاد، تا این حد حساسیت وجود دارد.


حسینی با بیان اینکه یک فعال سیاسی نمی تواند خانه نشین شود و کاملا طبیعی است که گفتگو و سخنرانی کند، ادامه داد: لازم است قانون برای همه یکسان باشد و حتما شورای نگهبان نیز این موارد را لحاظ خواهد کرد و به تخلفات انتخاباتی رسیدگی می کند.


تحرکات احمدی نژاد، تبلیغ برای انتخابات 96 است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات