طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیاحمدی نژاد هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری نگرفته

احمدی نژاد هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری نگرفته

احمدی نژاد هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات 96 نگرفته است

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از شواهد برمی آید که احمدی نژاد هنوز تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری نگرفته است.


انتخابات ریاست جمهوری 96

باشگاه خبرنگاران جوان: سیدمحمد حسینی؛ وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرامون سفرها و سخنرانی های اخیر محمود احمدی نژاد اظهار داشت: آنچه که از سخنان صریح احمدی نژاد و اطرافیانش برمی آید و در رسانه ها منتصویر شده این است که وی هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نگرفته است.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از عدم شفافیت قانون انتخابات ریاست جمهوری در کشورمان، گفت: اینکه فعالیت های اخیر احمدی نژاد تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود یا خیر، به علت شفاف نبودن قانون است و لازم است بازنگری شود.

وی با بیان اینکه باید برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری فرصت و مجال کافی وجود داشته باشد، تأکید کرد: ظرف 20 روز یا یک ماه، یک فرد نمی تواند برای انتخابات ریاست جمهوری در سطح کشور مطرح شود.

حسینی تصریح کرد: لازم است زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری زودتر صورت گیرد تا کسانی که تأیید صلاحیت می شوند، فرصت کافی برای تبلیغات داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در دوره های قبل انتخابات ریاست جمهوری نیز مرسوم بود که کاندیداها از ماه ها قبل تبلیغاتشان را آغاز می کردند و در این باره منعی وجود نداشت، یادآور شد: بر این اساس آنان موقعیت خود را ارزیابی می کردند و وقتی می دیدند مورد اقبال مردم نیستند، از حضور در انتخابات صرف نظر می کردند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود : فعالیت ها و سخنرانی های احمدی نژاد که ماهی یک یا دو بار انجام می شود، نباید مشکل ساز و حساسیت برانگیز تلقی شود.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه اگر قرار است تبلیغات انتخاباتی انجام بشود باید برای همگان این گونه باشد، اظهار داشت: تعجب آور است که فقط در مورد فعالیت های احمدی نژاد، تا این حد حساسیت وجود دارد.

حسینی با بیان اینکه یک فعال سیاسی نمی تواند خانه نشین شود و کاملا طبیعی است که گفتگو و سخنرانی کند، ادامه داد: لازم است قانون برای همه یکسان باشد و حتما شورای نگهبان نیز این موارد را لحاظ خواهد کرد و به تخلفات انتخاباتی رسیدگی می کند.

نظر احمدی نژاد درباره احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات