طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اختصاص ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار به عشایر استان اردبیل

اختصاص ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار به عشایر استان اردبیل

اختصاص ۸۰ میلیارد تومان اعتبار به مدیریت بحران استان اردبیل

مدیر کل امور عشایر استان اردبیل گفت: از شروع فعالیت دولت یازدهم 209 پروژه عشایری با هزینه 220 میلیارد ریال در این استان به اجرا در آمده است .

اردبیل, اختصاص, استان, اختصاص میلیارد ریال اعتبار عشایر استان اردبیل

اردبیل, اختصاص, استان, اعتبار, عشایر

به نقل ازاردبیل؛ قادر هنرمند در جلسه بررسی حالت آب آشامیدنی عشایر در اردبیل افزود: با هماهنگی های انجام شده برای تامین آب شرب عشایر اقدامات اساسی انجام شده است که امیدواریم با تکمیل این پروژه ها تمامی این قشر زحمتکش از آب بهره مند شوند.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در نقاط متفاوت استان اردبیل برای تامین آب شرب سالم برای عشایر 8 تانکر سیار آب رسانی تعبیه شده است که از این طریق مردم نقاط محروم و عشایر می توانند از آب آشامیدنی سالم و قابل شرب برخوردار شوند.

مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: نظارت همه جانبه ای بر روند آبرسانی به عشایر استان انجام می شود تا عشایر هیچ مشکلی از این بابت نداشته باشند.

هنرمند افزود: هم اکنون سه تانکر آبرسان سیار در مشگین شهر، دو تانکر در پارس آباد و سه تانکر نیز در بیله سوار عملیات آبرسانی به عشایر را انجام می دهند.

وی همچنین در خصوص زمان کوچ پاییزه عشایر به قشلاق ها گفت: کوچ پاییزه عشایر شاهسون اوایل مهر ماه شروع می شود که تلاش خواهیم کرد در زمان کوچ و در طول مسیر خدمات لازم را به این قشر زحمتکش ارائه دهیم .

وی افزود: عشایر استان اردبیل با دو ایل شاهسون و فولادلو متشکل از 15 هزار خانوار با جمعیتی نزدیک به 80 هزار نفر و با یک و نیم میلیون واحد دامی نزدیک به 40 درصد پروتئین و لبنیات استان اردبیل را تامین می کنند.

انتهای پیام/ح

اختصاص اعتبار 570 میلیارد ریالی به پروژه کریدور شمال –جنوب سمنان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات