طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اختصاص بیش از 237 میلیارد ریال برای توسعه کبودراهنگ

اختصاص بیش از 237 میلیارد ریال برای توسعه کبودراهنگ

اختصاص دو هزار میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه صنایع دریایی کشور

فرماندار کبودراهنگ گفت: برای ادامه و شروع طرح های عمرانی 237 میلیارد و 344 میلیون ریال به شهرستان کبودراهنگ اختصاص یافت.

توسعه کبودراهنگ, طرح عمرانی, همدان, اختصاص میلیارد ریال توسعه کبودراهنگ

توسعه کبودراهنگ, طرح عمرانی, همدان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ احسان قنبری افزود: بیش از 237 میلیارد ریال برای توسعه کبودراهنگ اختصاص یافته که این اعتبار به منظور اجرای طرح های عمرانی، ورزشی، فرهنگی، مذهبی، تجهیز و نوسازی مدارس، بهسازی و آسفالت روستاها در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در توزیع اعتبارات از محل استانی 78 میلیارد و 541 میلیون ریال، قانون استفاده متوازن (ماده 180) 125 میلیارد و 458 میلیون ریال و از محل دو درصد نفت و گاز 33 میلیارد و 345 میلیون ریال به شهرستان کبودراهنگ اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی ها اعتبارات پیش بینی شده امسال نسبت به سال های گذشته بیشترین تخصیص را خواهند داشت که مسؤولان دستگاه ها برای جذب کامل اعتبارات باید بیش از پیش تلاش کنند.

قنبری خاطرنشان کرد: به همت و تلاش مسؤولان استانی و شهرستانی با وجود بسیاری از مشکلات اقتصادی در هفته دولت امسال 157 طرح عمرانی با اعتبار 215 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی 4 طرح نیز با 41 میلیارد و 960 میلیون ریال شروع شد.

گفتنی است، پارسال برای طرح های عمرانی شهرستان کبودراهنگ 200 میلیارد ریال پیش بینی شده بود که 45 درصد این اعتبارات تخصیص یافت.


اختصاص بیش از چهار هزار میلیارد ریال به برنامه های توسعه فرهنگی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات