طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیاختلال 1 ساعته در خدمات الکترونیک بانک ها

اختلال 1 ساعته در خدمات الکترونیک بانک ها

رضایتمندی از ارایه خدمات الکترونیک نوین در نمایشگاه کتاب

با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در ساعت 24 امشب ، انجام تراکنش های بانکی از طریق ابزارهای بانکداری الکترونیک به مدت یک ساعت امکانپذیر نخواهد بود


خدمات الکترونیک بانک

خبرگزاری ایسنا: خدمات الکترونیکی بانک ها به دلیل عقب کشیده شدن ساعت در ۲۴ ۳۰ شهریور با اختلال مواجه خواهد شد.

به نقل از بانک مردم، به دلیل تغییر در ساعت رسمی کشور، خدمات الکترونیکی بانک ها برای به روزرسانی ساعت و تاریخ با یک ساعت اختلال مواجه خواهد شد و از ساعت ۱ بامداد روال عادی خدمت رسانی بانک ها شروع می شود.

برخی از بانک ها در اطلاعیه هایی این موضوع را به مشتریان خود اطلاع رسانی کردند.

بانک ملت نخستین بانکی بود که در این زمینه اطلاعیه صادر کرد.

روابط عمومی بانک ملت در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در ابتدای نیمه دوم مطابق هرسال، ساعت ۲۳:۵۰ روز ۳۰ شهریور ماه تمامی سرویس های اصلی بانک ملت خاموش و پس از ساعت ۰۱:۱۰ بامداد با تنظیم ساعت جدید روشن خواهد شد.

بر این اساس در بازه زمانی مذکور سرویس های غیر حضوری بانک ملت اعم از بانکداری اینترنتی، همراه بانک، تلفنبانک، دستگاه های خودپرداز، پایانه های فروش و… از دسترس مشتریان خارج خواهد شد.

اطلاعیه بانک تجارت

همچنین روابط عمومی بانک تجارت در اطلاعیه ای اعلام کرد: همزمان با تغییر ساعت رسمی کشور در سی ام شهریورماه ، خدمات الکترونیک بانک تجارت به مدت یکساعت با اختلال مواجه خواهد شد.

با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در ساعت ۲۴ روز سه شنبه سی ام شهریورماه ، انجام تراکنش های بانکی از طریق ابزارهای بانکداری الکترونیک این بانک به مدت یکساعت امکانپذیر نخواهد بود .

افزودن خدمات الکترونیکی به درگاه شهرداری اصفهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات