طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
144 هزار اخطار به مشترکان پر مصرف آب در اصفهان

144 هزار اخطار به مشترکان پر مصرف آب در اصفهان

هشدار آب وفاضلاب گلستان به مشترکان پر مصرف

با سه برابر شدن اخطارها نسبت به سال گذشته، در شش ماهه نخست سال جاری به بیش از ۱۴۰ هزار مشترک پر مصرف آب در اصفهان اخطار داده شد.

آب, مشترکان پر مصرف, اخطار, اخطار مشترکان پر مصرف آب اصفهان

آب, مشترکان پر مصرف, اخطار, در اصفهان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رضا رضایی معاون خدمات مشترکان و درآمد آبفا استان اصفهان اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری به ۱۴۴ هزار و ۵۴۲ مشترک پرمصرف آب در اصفهان اخطار داده شد در حالی که این آمار نسبت به سال 93 بیش از 3 برابر افزایش داشته است.

وی مصرف بهینه آب و پیشگیری از مصارف غیرمتعارف را از مهمترین دلایل اخطارها دانست و افزود: 3 میلیون و ۲۶۳ هزار اخطار قبض آب بها برای شهرستان اصفهان صادر شده و بقیه آن برای دیگر مناطق استان بوده است.

معاون خدمات مشترکان و درآمد آبفا استان اصفهان الگوی مجاز مصرف آب برای مشترکان آب هر خانوار را میان صفر تا ۲۰ متر مکعب عنوان کرد و ادامه داد: در حال حاضر ۷۹ درصد مصارف آب در اصفهان خانگی است که بر اساس پیش بینی های صورت گرفته این آمار در آینده روند رو به رشدی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در ابتدا برای مشترکان پرمصرف آب اخطاریه صادر می شود و در صورت بی توجهی و تغییر ندادن الگوی مصرف هشدارها و اقدامات لازم در این زمینه انجام خواهد شد.

گفتنی است در حال حاضر یک میلیون و ۱۰۰ هزار انشعاب در بخش آب و بیش از ۶۱۹ هزار انشعاب در بخش فاضلاب استان اصفهان وجود دارد.
مصرف آب شرب اصفهان باید دَر تابستان بیش اَز قبل مدیریت شوَد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات