طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیهافبک های ما ضعیف بودند | اخوان

هافبک های ما ضعیف بودند | اخوان

این مواد غذایی مغز شما را ضعیف می کنند

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هافبک های ما امروز کمی ضعیف بازی کردند.

خبرگزاری فارس: مهدی اخوان بعد از شکست 3 بر یک مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود اگر وقتی بازی 2 بر یک بود موقعیت هایمان گل می شد، نتیجه بازی تغییر می کرد.


وی در مورد اینکه روز گذشته ویسی گفته بود هافبک ها نقطه قوت سپاهان هستند، اما امروز آنها خیلی ضعیف بودند، گفت: دو، سه بازیکن ما جوان هستند، آنها تا الآن مقابل این تماشاگران بازی نکرده بودند، بله، بازیکنان وسط زمین ما ضعیف بودند. ما تاوان جوانی مان را می دهیم.


اخوان درمورد اینکه شجاع خلیل زاده پرسپولیسی است و شائبه ضعیف بازی کردن او به وجود آمده است، گفت: شجاع بهترین بازیکن و بهترین دفاع ماست.


وی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری عالی بود، اگر من الان بگویم داوری بد بود، درست نیست، زیرا این داوران بازهم می خواهند برای ما سوت بزنند.


سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد اینکه چه زمانی این تیم نتایج مطلوب می گیرد، گفت: سپاهان الان هم خوب کار می کند، برد و باخت در فوتبال وجود دارد، ما در تبریز هم برنده شدیم و خوب بازی کردیم.


وی در مورد اینکه بازیکنان جدیدی می گیرید یا نه، گفت: این بازیکنان عالی هستند، یکی از یکی بهتر است، به این جوانان اعتماد کنید.


اخوان در مورد اینکه دروازه بان تیم از زاویه بسته گل خورد و تماشاگران از او ناراضی بودند گفت: دروازه بان ما هم خوب است، این نظر تماشاگران است، اما اگر زاویه بسته گل نمی خورد و توپ را از زاویه دیگر گل می خورد، می گفتید چرا در زاویه مخالف گل خورده است.


وی در مورد اینکه سپاهان می تواند قهرمان شود، گفت: قهرمانی مشکل است، ان شاءالله بتوانیم در جمع 4 تیم باشیم.

مدیران استقلال خیلی ضعیف هستند | فکری
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات