طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ارائه خدمت به کشاورزان با سامانه 1559

ارائه خدمت به کشاورزان با سامانه 1559

ارائه خدمت به زائرین عتبات عالیات

سامانه تلفنی 1559 آماده خدمت رسانی به کشاورزان استان چهارمحال و بختیاری است.

چهارمحال و بختیاری, سامانه 1559, باشگاه کشاورزان, ارائه خدمت کشاورزان سامانه

چهارمحال و بختیاری, سامانه 1559, باشگاه کشاورزان, شهرکرد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ مدیر کمپانی خدمات حمایتی کشاورزان چهارمحال و بختیاری گفت: این کمپانی به عنوان متولی تدارک و تأمین نهاده های کشاورزی بر اساس 5 مؤلفه به اندازه، با کیفیت، به موقع، با قیمت مناسب و با سهولت دسترسی به تمامی بهره برداران بخش کشاورزی ارائه خدمت می کند.

مرتضی مرادی افزود: باشگاه کشاورزان استان نیز در راستای ارتقای سطح خدمات و کمک به کشاورزی دانش محور ایجاد شده است.

وی ادامه داد: ارائه اطلاعات هواشناسی به صورت منطقه ای به منظور مدیریت مصرف نهاده های کشاورزی و تدابیر لازم برای پیشگیری از خسارات و ...، آزمایش آب و خاک به صورت رایگان برای اعضا، مشاوره های کارشناسی درخصوص مسائل متفاوت کشاورزی، آموزش بهره برداران در زمینه مصرف نهاده های کشاورزی، صدور کارت اعتباری خرید نهاده های کشاورزی و ارسال نهاده به محل مورد نظر کشاورز از خدمات این باشگاه می باشد.

مرادی با بیان اینکه سامانه تلفنی 1559 پل ارتباطی این باشگاه با کشاورزان است گفت: متقاضیان عضویت در این باشگاه می توانند به پایگاه اینترنتی کمپانی خدمات حمایتی کشاورزی به نشانی assc.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 1559 تماس بگیرند.

به گفته وی؛ کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق کمپانی خدمات حمایتی کشاورزی و 42 کارگزاری توزیع نهاده های کشاورزی در استان امکانپذیر است.

زنجان سومین استان ارائه دهنده خدمات الکترونیکی سامانه سیب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات