طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ارتش هند به وضعیت آماده باش درآمد

ارتش هند به وضعیت آماده باش درآمد

ارتش اوکراین به وضعیت آماده باش درآمد

جنگنده های ارتش هند برای حمله به اهداف مشخصی در پایگاه های نظامی نزدیک به پاکستان مستقر شده اند.

ارتش, افغانستان, هند, ارتش هند وضعیت آماده باش درآمد

ارتش, افغانستان, هند
به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، بعد از حمله تروریست ها به مقر فرماندهی ارتش هند در منطقه «اوری» در کشمیر و کشته شدن ۱۷ تن از نیروهای امنیتی، ارتش هند جنگنده های خود را در پایگاه های نزدیک مرز پاکستان مستقر کرده است.

گقته می شود این جنگنده ها آماده حمله به اهداف مشخصی در داخل خاک پاکستان هستند.

ارتش پاکستان نیز به وضعیت آماده باش کامل درآمده است و «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان که برای کمپانی در مجمع عمومی سازمان ملل به آمریکا سفر کرده است در تماس با «راحیل شریف» فرمانده ارتش پاکستان از آمادگی ارتش این کشور برای مقابله با هرگونه تهدید احتمالی آگاه شده است.

از سویی کمپانی هواپیمایی پاکستان (PIA) تمام پرواز های خود را به نقاط مرزی این کشور لغو کرده است و در پیامی از مسافرانی که قصد سفر به این نقاط را داشته اند عذر خواهی کرده است.

لازم به ذکر است نواز شریف قرار است امروز در مجمع عمومی سازمان ملل درباره مسئله کشمیر سخنرانی کند. طی دو ماه گذشته بیش از ۸۰ نفر از مسلمانان کشمیر به دست بدست نیروهای ارتش هند کشته و بیش از ۱۲۰ تن دیگر در اثر شلیک گلوله های ساچمه ای بینایی خود را از دست داده اند.

شایان ذکر است نخست وزیر پاکستان در خصوص بحران کشمیر با «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا دیدار و به بحث و تبادل نظر پرداخته است.

ارتش کره شمالی به وضعیت آماده باش درآمد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات