طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیاردبیل ، رتبه دوم ورزش های همگانی در کشور

اردبیل ، رتبه دوم ورزش های همگانی در کشور

اردبیل رتبه نخست کشور در ورزش همگانی را کسب کرد

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی استان اردبیل گفت: اردبیل رتبه دوم ورزش های همگانی در کشور را به خود اختصاص داد.

اردبیل, ورزش های همگانی, همایش پیاده روی, اردبیل رتبه دوم ورزش همگانی کشور

اردبیل, ورزش های همگانی, همایش پیاده روی, رتبه دوم
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، علی مجدآرا صبح امروز (جمعه ) در همایش سراسری پیاده روی در اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل ظرفیت بسیار بالایی در توسعه ورزش همگانی دارد و در این زمینه اردبیل پس از استان تهران رتبه دوم ورزش های همگانی در کشور را به خود اختصاص داده است.


وی افزود: امروز همایش پیاده روی با استقبال باشکوه مردم استان اردبیل برگزار شد و مردم اردبیل نشان دادند که در عرصه های متفاوت به ویژه عرصه های ورزشی پیشگام هستند.


رئیس فدراسیون ورزش های همگانی استان اردبیل ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امروز به برکت خون شهدای والامقام کشور ما به پیشرفت ها و دستاوردهای بسیار بزرگی در عرصه های متفاوت دست یافته است و ما قدردان خون شهدای والامقام هستیم.


مجدآرا بیان کرد: در حال حاضر ورزش های همگانی علاوه بر همایش های پیاده روی در ادارات و دستگاه های اجرایی برگزار می شود که نیاز است در این زمینه مدیران دستگاه های اجرایی اهتمام ویژه ای داشته باشند.


وی تصریح کرد: ورزش همگانی یک نیاز اساسی و ضروری در جامعه است که باید تمام اقشار متفاوت مردم به این امر توجه ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم سلامتی٬ پویایی و شادبی جامعه را رقم بزنیم .


استان اردبیل از نظر امنیت در رتبه برتر کشور قرار دارد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات